HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay İkizler burcunda dolaşıyor, daha konuşkan ve daha hareketli olabiliriz. Davranışlarımızdaki tutarsızlık ve kararsızlık çabuk karar değiştirmemize de yol açabilir. Partnerimizle daha çok konuşmak ve tartışmak isteyebiliriz. Kısa vadeli planlar, gezmeler, fikir alışverişlerinde bulunmak için harika olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, açık yürekli, sosyal, aktif, popüler ve  sevilen bir insansınız. Profesyonel iş yaşantınızda başarılı olacaksınız. Hayatınız denge üzerine kurulu ve kime nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Bu sene önemli kadersel gelişmelere açıksınız.

Koç Burcu: Bugün meraklı, yerinde duramayan yönlerinizle akraba veya kardeşlerinizle vakit geçirebilir veya sevdiklerinizle kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. İletişiminiz hareretli olabilir. Bazı sorumluluklarınız gözünüzde büyüyor.

Boğa Burcu: Maddi konularda hızlı ve pratik çözümler üretecek ve kendinizi iyi hissedeceğiniz gelişmeler yaşayacaksınız. Hisleriniz doğru çalışırken bugün  gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.  Yakın çevrenizle güzel planlar sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu: Bugün kendi istekleriniz ön planda bir gün olacak. Çevrenize karşı bencil tavırlardan uzak durun. Kendinizi rahat ve özgür hissederken, kendi kafanıza göre davranmanız ilişkilerinizi zorlayabilir.

Yengeç Burcu: Kafanızdan geçirdiklerinizi dillendirmediğiniz için insanlar gerçek duygularınızı anlamakta zorlanıyor. Şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla rahat ilişkiler içindesiniz.

Aslan Burcu: Zihinsel enerjiniz yüksek olacağından, bulunacağınız ortamlarda mantıklı hareketlerinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Bugün hayatınıza dair girişimlerinizde sevindirici ve güzel haberleriniz olacak.

Başak Burcu: Bugün evde durmak istemeyebilir, göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde bulunabilirsiniz. Gününüzü iyi organize edin çünkü fazla yorulabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal iniş çıkışlara takılmayın.

Terazi Burcu: Dış ortamlarda tamamlamanız gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz.  Sıradan ve durağan şeyler ruhunuzu sıkabilir, bu yüzden işlerinizde bugün kolay hareket edeceksiniz. Bazı sorumluluklarınız canınızı sıkabilir.

Akrep Burcu: Ortaklaşa giderleriniz ve harcamalarınız bugün sizin için önemli olacak. Bugün sevdiğiniz insanın veya partnerinizin para durumundan yararlanabilir veya maddi konularda ona destek çıkabilirsiniz.

Yay Burcu: Özel hayatınızda sosyal ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda çözüme kavuşturmak zorunda olduklarınızı bugün ertelemeyin. Duygularınızı abartılı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bugün bulunacağınız ortamlarda kendinize bir uğraş bulmakta zorlanmayacaksınız.Takıntılarınızdan ve negatif düşünce yapınızdan uzaklaşmalısınız. Geziler, seyahatler sizi mutlu ediyor. Partnerinizle olmaktan mutlusunuz.

Kova Burcu: Bugün aşk hayatınızda sevdiğinize karşı isteklerinizi ve beklentilerinizi dile getirmekten korkmayın. Birikmiş ve halletmeniz gereken işlerinizi keyifle yapabilirsiniz ama bazı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu: Ailenizle konuşmalarınız, evinizle ilgili düşünceleriniz bugün önemli olacak. Bazı konuları bir çözüme bağlamanız gerekebilir ama siz bazı şeyleri ertelemekte ısrar ediyorsunuz. Sevdiğiniz insanla keyifli olacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR