HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün etkili olan Merkür-Jüpiter olumlu açısıyla önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir. Fikir ve düşüncelerimizde olumlu, iyimser yönlerimizi daha fazla vurgulamak öne çıkabilir. Fırsatlar yüksek olacak yalnız birgün sonra devreye giren Merkür- Neptün dik açısıyla yanılma ve aldanma etkilerine de  açığız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; başkalarına yardım etmek ve el uzatmak sizin için çok önemli. O yüzden tüm insanlara ve ihtiyacı olanlara yardım etmek niyetindesiniz. Bu da etrafınızda çok arkadaş olasına neden oluyor. Yaratıcılığınızı kullanmayı öğrenmelisiniz. Bu sene, ilginç kapılar aralanabilir, gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Koç Burcu: Bugtün yakın çevre iletişiminizde, onlarla yapılacak olan işlerinizde ortak hareket etmek kolay olabilir, özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla keyifli bağlantılar içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu: Maddi konularda güzel şanslar elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan fırsatlar iş hayatınızda yüzünüzü güldürebilir, kafanızdaki planları iş alanlarınıza aktarmak için de uygun bir gün.

İkizler Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olabilir. Özel ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla birbirinize vereceğiniz sözler, karşı taraftan göreceğiniz iyimser etkilerle hayata daha sıkı sarılabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Geri planda durduğunuz işlerinizde, aile hayatınızda fırsatlarınız çeşitli olabilir. Emlak veya yuvanızla ilgili konularda güzel konuşmalar içine girebilirsiniz ama sonuca varmaktan kaçının, gerçekçi olun.

Aslan Burcu: Sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan, takım çalışmalarından alacağınız güzel haberler sizi mutlu edebilir. Girişimleriniz adına tekliflerle karşılaşabilirsiniz yalnız, parasal işlerinize dikkat edin.

Başak Burcu: Kariyerinizde ve iş alanlarınızda parasal olarak güzel teklifler ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Konuşmalarınızın, koşturmalarınızın parasal karşılığını alabilirsiniz yalnız dikkatli olmanız da gerekebilir.

Terazi Burcu: Geleceğinize yönelik konuşmalarınız ve görüşmelerinizde güzel seçenekler sizi bekliyor. Fikirleriniz için destek bulmakta, yön belirlemekte ve adımlar atmakta zorlanmayacaksınız ama dikkatli olmanız da gerekebilir.

Akrep Burcu: Ortak parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlarla parasal işlerinizi bir düzene koyabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde sosyal çevrelerde çok keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Yine ortaklı işlerinizde, çevrenizdeki insanlar size birçok fırsat sunabilir. Seçeneklerinizde gerçekçi adımlar atın.

Oğlak Burcu: İş konuşmalarınız ve görüşmeleriniz kariyerinizde istediğiniz fırsatları almanıza neden olabilir. Fırsatlar ve şanslar karşınıza gelecek, fikir ve planlarınız için önemli insanlardan teşvik alabilirsiniz ama gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Kova Burcu: Kreatif işlerinizde, aşk hayatınızda, eğitimsel konularda hayat size yeşil ışık yakacak. Çeşitli şanslar, fırsatlar ve teşviklerle karşılaşabilirsiniz. Gelecek planlarınızda iyimser duygularınız ön planda ama dikkatli davranmaktan zarar gelmez.

Balık Burcu: Salı günü aile hayatınızdaki parasal işlerinizde iyimser ve şanslı etkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Karşınıza gelecek olan bir teklif sizi mutlu edebilir. Eviniz için yapacağınız harcamalarınız da size mutluluk verebilir

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR