HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün öğlen saat 14:36’ya kadar Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Öğleden sonraysa Ay Oğlak burcuna geçiyor, duygusal konularda daha mesafeli ve soğuk olabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, temiz, akıllı, iyi yürekli, sanatkar  bir insansınız. Dostlarınız ve çevreniz sizi istediğiniz yerlere taşıyabilir. Sorumluluklarınız bazen size ağır geliyor ve onlardan kurtulmak istiyorsunuz. Bu yıl bazı adımlarınızda gerçekçi olun. Şansınız yüksek.

Koç Burcu: Evinize ve yakın çevrenize düşkünlüğünüzün arttığı bu dönem içinde kalabalıklar içinde olmak ve mücadelenizi sürdürmek size zor gelebilir. Birkaç gündür etkisi altında olduğunuz kişisel hassaslığınızı sürdürebilirsiniz.

Boğa Burcu: Tanımadığınız insanlar için vereceğiniz uğraşlar, kendi sevdiğiniz insanlara yeteri kadar zaman ve şefkat ayıramamanıza neden olabilir.Yakın çevrenizi yönlendirmeye veya üzerlerinde baskı oluşturmaya müsaitsiniz.

İkizler Burcu: Eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi durumuyla ilgili gelişmeler veya ortaya çıkacak bir borç veya ödeme, maddesel durumunuzda hassaslıklar yaratabilir. Olaylar üzerinde düşünmek işinize yarayabilir.

Yengeç Burcu: Hayatınızın dengesinin değiştiği bu dönem içerisinde özel hayatınızda  ve ailevi ilişkilerinizde zorlandığınız bir durumla karşı karşıyaysanız olayların derinine inmek en büyük arzunuz olabilir.

Aslan Burcu: İş ve sağlık alanlarınızı gözden geçirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Sizin şimdiye kadar farketmedikleriniz bir anda yaşanacak olaylarla bazı şeyleri görmenize ve bunları sorgulamanıza neden olabilir.

Başak Burcu: Sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızın hayatınızda önemli olacağı bu dönem, aşk hayatınızda beklenmedik duygusal olaylarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar alınabilir, güç oyunlarından uzak durun.

Terazi Burcu: Kariyer hayatınızda tamda iyi gelişmeler yaşanacakken ailevi sorunlar veya davranışlarınızın sonucunda oluşacak olaylar sizi hassas kılabilir. İlginç tekliflerle karşılaşabilirsiniz, kendinize vakit ayırmalısınız.

Akrep Burcu: Birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz fikirsel baskı, yakın çevrenize karşı hassas ve kırılgan olmanıza neden olabilir.Yaşadığınız olayların iç yüzünü çok merak ediyorsunuz, biraz sakin durun.

Yay Burcu: Maddi konularda çabuk kararlar alabilir, tepkilerinizi kolay gösterebilirsiniz. Sosyal ortamlarda kafanıza göre harcamalarda bulunmamaya çalışın, bazen ipin ucunu fazlasıyla kaçırabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda sizi hassas kılan durum ve koşullar yüzünden önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bugün kendi istekleriniz ve bakış açınız önemliyken, karşı tarafı anlamaya çalışmalısınız.

Kova Burcu: Neyin neye sebep olduğunu ve nerden geldiğini bilememek sizi kızdırıyor. Olayların peşine düşmeden önce kendi davranışlarınızı ve hareketlerinizi gözden geçirmeniz doğru olabilir.

Balık Burcu: Arkadaşlarınız özel hayatınızda bazı konuları ve olumsuzlukları farketmeniz için ellerinden geleni yapacaklar, onlara sinirlenmek, tepki vermek yerine olaylara biraz tarafsız gözlerle bakmaya çalışın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR