Bugün ilgi alanlarımızı belirleyen merkür ikizler burcuna geçiyor. İletişimimiz hızlanabilir. 2 hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz. Daha fazla sosyal olma ihtiyacımız artabilir. Konuşmak, kendimizi ifade etmek, farklı konulara odaklanmak önem kazanabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hayalperest, sanatçı, etkiyici, çift yönlü bir kişiliğe sahipsiniz. İçinizden gelen yetenekle sanat alanında, tiyatro ve gösteri dalında başarı kazanmanız mümkün. Karşı cins üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz, çift kişiliğinizi kontrol ederseniz özel hayatınızda mutlu olabilirsiniz. Bu sene, istediklerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Koç Burcu: Bu dönem aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım sürtüşmeler görülebilir, alınganlıklardan uzak durun ve evinizin güvenliğini ihmal etmeyin.
Boğa Burcu: İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde alıngan, defansif ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalısınız.
İkizler Burcu: Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda önünüzdeki dönem mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden özel hayatınıza, evinize ve yuvanıza dayalı harcamalarınız gündeminizde olabilir.
Yengeç Burcu: Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz. Defansif ve savunmacı olmamaya çalışın.
Aslan Burcu: Mars sizi kadersel olaylara çekebilir. Enerjiniz düşük olacağından, enfeksiyonel durumlara, alerjilere, mide ve göğüs sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin.
Başak Burcu: Bu dönemde sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, yalnız savunmacı tavırlardan uzak durun. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.
Terazi Burcu: Kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin, alınganlıklardan uzak durun.
Akrep Burcu: Bugün itibarıyla hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve seyahat, eğitim, hukuk konularınızda artış görülebilir. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.
Yay Burcu: Bu dönem, banka, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.
Oğlak Burcu: Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Alınganlıklardan uzak durun.
Kova Burcu: Bu dönem, çalışma koşullarınız, hizmet alanlarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. mide ve göğüs problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.
Balık Burcu: Önünüzdeki dönem aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR