HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haziran ayına Venüs- satürn olumlu açısıyla giriş yapıyoruz. İşlerimizde ve özel hayatımızda sağlayacağımız kalıcı adımlar, doğru ve destekleyici ilişkiler sayesinde oluşabilir. Bu dönem ekonomik davranmak isteyebiliriz. Kuracağımız ilişkiler bizi yavaş ama kararlı bir şekilde yükseltebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü, idareci, sanatkar, ateşli, şanslı bir karaktere sahipsiniz. Enerjiniz çok yüksek ve insanları kolaylıkla etkileyebiliyorsunuz. Yöneticilik yeteneğiniz gelişmiş olmasına rağmen, sanat alanında da başarı sağlamanız ve kariyer yapmanız mümkün. Bu sene, hayat size özel şanslar sunacak.

Koç Burcu: İş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtabilirsiniz. Bu aralar kurduğunuz bağlantıların biraz ağır ama emin adımlarla ilerlediğini göreceksiniz. Bu size her anlamda güç katacak.

Boğa Burcu: Başkalarının kaynaklarında veya parasında üstlendiğiniz sorumluluklar size daha kuvvetli ve kararlı ilişkiler sunacak. Alacağınız bazı haberler aile hayatınızda çoşkunuzu arttırabilir.

İkizler Burcu: Bugün sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız bazı ilişkilerin kalıcı ve sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Artık ilişkilerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Yengeç Burcu: İş bağlantılarınızda daha atik ve bir yandan da sizi harekete geçirici etkiler altında olabilirsiniz. Yeni oluşturacağınız veya var olan bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde.

Aslan Burcu: Bugün hayatı ciddi algılamaya müsaitsiniz. Gelecek iş bağlantılarınızı devreye sokacaksınız. Önemli iş sorumlulukları ve gelecek bağlantılarınızı oluşturabileceğiniz gibi parasal konuların üzerine eğilebilirsiniz.

Başak Burcu: Ortak maddi konularınızı sağlama alacak ve oluşturacağınız ödeme planıyla ailenizden istediğiniz desteği görebileceksiniz. Bu dönem aile hayatınız için yapacaklarınız önem kazanıyor, her işten bir çıkar bir yol bulacaksınız.

Terazi Burcu: Ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız.

Akrep Burcu: Bugün iş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için uygun bir gün olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir. Sosyl çevrenizden destek alın.

Yay Burcu: Hayati sorumluluklarınız ve kendiniz için birşeyler yapma isteğiniz, hayatınızdaki insanı, aşkı daha oturaklı ve somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli, keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Ailevi konularda ilişkilerinizi ve yapacaklarınızı sağlam bir zemine oturtma isteğiniz yüksek görünüyor. Bu günlerde istediklerinizi yapabilecek ve yeni kararlar oluşturmaktan çekinmeyeceksiniz.

Kova Burcu: Bugün  yakın çevre ilişkilerinizi ve iletişime dayalı işlerinizi, sosyal çevrenizle beraber sağlam ve kalıcı bir platforma oturtabilirsiniz. Bir çok düşünce ve projenizi hayata geçirebileceksiniz.

Balık Burcu: İş sorumluluklarınızı ve parasal bağlantılarınızı güçlendireceksiniz. Parasal işler yavaş ama sağlam bir şekilde ilerleyebilir. Siz iletişiminizi yüksek tutun, karşınıza çıkacak seçenekler sizi sevindirecek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR