HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi, Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugün azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duyarlı, tutkulu, özgür, ileriyi gören ve ne istediğini bilen bir kişiliğe sahipsiniz. Küçük yaşlardan beri ne olmak ve ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Bu da kariyerinizi rahat şekillendirmenize neden olmuş. Bu sene, hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız.

Koç Burcu: Bugün maceracı ruh halinizle, özgür ve bireysel taraflarınızla eğlenceli konular hayatınızın merkezinde olacak.Yalnız kafanıza buyruk davranışlar ve rahat davranma isteğiniz yakın çevrenizle bazı anlaşmazlıklara neden olabilir.

Boğa Burcu: Bir çok konuda işin fiziksel yönüne odaklı olacaksınız. Siz yaptığınız herşeyin fiziksel olarak karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz. Bugün manevi yönden ruhunuzu anlamanız ve buna göre davranmanız gerekecek.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda rahat ve özgürlükten yana tavırlarınız olacak ve bu da gün içinde anlaşmazlıklara neden olabilir. Biraz fedakarlıkla, sevdiğiniz insanla bir hareket edebilir, gününüzü daha verimli geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda  tamamlanmanız gereken ayrıntı ve detaylar gün içinde uğraşılarınızı oluşturabilir. Çevrenize, özellikle arkadaş çevrenize karşı sorumluluklarınızı tam olarak yerine getiremediğinizi düşünebilirsiniz.

Aslan Burcu: Hayatınızı güzelleştirecek ve hareket geçirecek konu ve alanlara yönelmeniz sizi biraz rahatlatabilir. Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda olacak. Bazı arkadaşlarınıza karşı verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz.

Başak Burcu: Enerjinizi bugün evinize ve ailenize yönelik konularda kullanacak, kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Hayata karşı bazı korku ve tereddütleriniz rahat hareket etmenizi zorlaştırabilir.

Terazi Burcu: Yakın çevrenizden, akrabalarınızdan tam destek alarak, iletişiminizi hızlandıracaksınız. Hayatınızın kontrolünü sağlayamayınca dengeniz hemen bozuluyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz iyi ve keyifli olacak.

Akrep Burcu: İşten elde edilen gelirlerinizin, özel hayatınıza ve sosyal yaşantınıza yetmediğini farkedebilirsiniz. Bu sizin bakış açınızdan kaynaklı olabilir. Akşam saatlerinde kısa gezilerde bulunabilirsiniz.

Yay Burcu: Rahat ve kendi keyfinize düşkün bir şekilde gün içinde ilerleyeceksiniz. Kendi istek ve düşüncelerinize daha fazla önem vermeniz sevdiğiniz kişiyle bazı noktalarda anlaşmazlıklara neden olabilir.

Oğlak Burcu: Güne isteksiz bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Kafanızda kurup biriktirdikleriniz rahat nefes almanızı engelleyebilir. Aile hayatınızdaki değişimleri hoş karşılayacağınız bugün, iş ilişkilerinizi çok zorlamamalısınız.

Kova Burcu: Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, bugün hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Balık Burcu: Toplum içinde ve sosyal ortamlarda diğer insanlarla paylaşımlarınız bugün yoğun olacak. Aklınız fikriniz iş hayatınızdaki oluşumları nasıl harekete geçireceğinizde olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR