Bu Salı günü gökyüzünde devreye giren güneş- plüton olumlu açısıyla etkin ve güçlü insanlardan göreceğimiz destekler yüksek olabilir. Bizi etkileyen insanların arkamızda durduğunu görebilir, değişime istekli ve açık olabiliriz. Gücümüzü dolunay öncesi etkili bir şekilde kullanmaya çalışalım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yetenekli, becerikli, zeki, sosyal ve aktif bir insansınız. İkna edici tavrınızla bir olayın veya insanın altından girip, üstünden çıkarak istediğiniz duruma getirebiliyorsunuz. Sinirlerinizi kontrol etmeyi öğrenirseniz ve disiplini hayatınızda uygularsanız istedikleriniz sizin olacak. Bu sene, güçlü insanlardan destek göreceksiniz. Hayatınız yeniden yapılanıyor.
Koç Burcu: Bu Salı kariyerinizde patronlarınız veya kariyerinizi şekillendiren önemli insanlardan destek almak kolay görünüyor. Maddi konularda kendinizi yeterli ve güçlü hissedebilirsiniz.
Boğa Burcu: Sizi girişimlerinizde destekleyecek olan insanlardan hayatınız adına güzel destekler alabilirsiniz. Kendinizi yapılandırdığınız bu dönemde maddi konularda ufak tefek zorlanmaları çok fazla kafanıza takmayın.
İkizler Burcu: Kendi gücünüzü etrafınız ve çevreniz üzerinde gösterebileceksiniz. Parasal konularda güçlü insanlardan alacağınız destek yüksek olacak. Psikolojinizi güçlü tutmalı, özel hayatınıza zaman ayırmalısınız.
Yengeç Burcu: Bugün, sevdiğiniz insandan alacağınız destekle, sosyal çevrenizdeki işlerinizde gücünüzü ortaya etkili bir şekilde koymasını başaracaksınız. Yine ortaklaşa işlerinizde önemli güçler elde edeceksiniz.
Aslan Burcu: Kariyerinize etki eden ve sizi dönüştürecek insanlarla bağlantılarınız kuvvetli olabilir. Kendinizi göstereceğiniz alanlarda bazı ufak tefek duygusal sıkışmalarınız olsa bile, yapabilecekleriniz sizi yukarıya taşıyabilir.
Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda veya sanatsal, kreatif işlerinizde sizi destekleyen etkiler altındasınız. Kendi eğlenceli gücünüzü iş kollarına rahatlıkla aktarabileceksiniz.
Terazi Burcu: Bugün güçlü yapınızla aile hayatınızda halledemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Ailenizdeki insanlardan maddi konularda da destek göreceksiniz. Aynı şekilde siz de onlara maddi konularda destek olacaksınız.
Akrep Burcu: Özel hayatınızda birtakım hareketlilikler söz konusu. Ortak hareket edeceğiniz konularda bugün etkili ve dönüştürücü iletişiminizle her işinizi rahat halledebilirsiniz. Hayat sizi destekliyor.
Yay Burcu: Günlük işlerinizdeki düzeni sağlamak, bir takım konuları konuşmak ve halletmek için uygun birgün olabilir. İş hayatınızda size yardım eden etkili insanlar devrede olabilir. Özel hayatınızda sinirsel tepkilere dikkat.
Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda sevdiğiniz insandan alacağınız destekler yüksek olacak. Her işin altına girmek isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler, aktiviteler, eğlenceli yerler, eğlenceli dersler sizi daha da mutlu edebilir.
Kova Burcu: Aile hayatınızda tamamlanmamış konuların üzerine düşebilirsiniz. Değiştiren ve dönüştüren güçlü psikolojinizle, aile büyükleriniz üzerinde istediğiniz etkiyi bırakabilirsiniz. Onlardan göreceğiniz destekler yüksek.
Balık Burcu: Etkili arkadaşlarınız iş hayatında sizinle bir güç birliği içine girebilirler. Onlardan aradığınız gücü alabilirsiniz, aynı zamanda beraber etkin bir şekilde işlerin üzerine düşebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR