Bu Cumartesi günlük işlerimizi organize edebiliriz. Öğleden sonraysa duygusal olarak tatmin olmakta zorlanabiliriz. Kendimizi güvensiz ve rahatsız hissetmemiz mümkün. Gece saat 21:20 de Ay burç değiştiriyor ve Terazi burcuna geçiyor. Gece saatlerinde ilişkilerimize gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sempatik, sanata düşkün, edebi, sabırlı ve pozitif bir kişliğe sahipsiniz. Edebiyata olan düşkünlüğünüz bu konularda adınızın tanınmasına neden olabilir. Rahat mizacınızla zaman içerisinde biraz tembel davransanız da güçlü dost ve arkadaşlarınız sayesinde şansınız hep açık olacak. Bu sene, hayatınıza yeni anlamlar ekleyeceksiniz.
Koç Burcu: Çabuk harekete geçme isteğiniz beraber iş yaptığınız insanları yorsa bile pratik taraflarınız sayesinde işlerinizi çok çabuk toparlayacaksınız. Bu dönem kendinizi değiştirmek istiyorsunuz.
Boğa Burcu: Bugün, aşk hayatınızda veya duygusal konularda çabuk karşılık görmek isteyecek, bazı konularda sabırsızlık göstermeye yatkın olacaksınız. Ya da aşık olduğunuz insanı kolay eleştirebilirsiniz.
İkizler Burcu: Aile hayatınızda daha fazla vakit harcamak, haftasonunuzu renklendirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin adınıza yapacağı sürpriz planlar, bugün istediğiniz halde sizi evinizden alıkoyabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, iletişiminizde kolay karar vermek isteyebilirsiniz. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar mükemmel yapma isteğiniz sizi zorlasa bile, işlerinizi halletmek ve haftasonunu daha etkili geçirmek isteyebilirsiniz.
Aslan Burcu: Gereksiz yere para harcamayı sevmiyorsunuz ama bu aralar kendinizi tutmanız mümkün görünmüyor. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler düşündüğünüz alışverişleri gerçekleştirmenize neden olacak.
Başak Burcu: Bugün, kişisel ve hayatınıza yönelik konularda çabuk ve hemen harekete geçme isteğiyle dolu olacaksınız. Duyacaklarınız sizi meraklandırabilir. Ayrıca kişisel bakımınızda iş bitirici ve pratik olabilirsiniz.
Terazi Burcu: Size bazı konularda danışan insanlara karşı anlayışınız ve empatiniz bugün yüksek olabilir. Haftasonunuzu iyi planlayın, sizi harekete geçirecek bir iki gün içinde olacaksınız.
Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevre alanlarınızda, arkadaş ortamlarınızda mükemmeliyetçi ve çabuk hareket eden yanlarınız devrede olabilir. Kafanızın üzerindeki olumsuz bulutlar giderek dağılmaya başlıyor.
Yay Burcu: Elinizi attığınız birçok işte başarı ve istediğiniz sonuçlar bugün karşınıza kolay gelecek. Farklı ve değişik olan herşeyi bu aralar daha çabuk benimsiyorsunuz. Aile hayatınızda sevdiklerinize vaktinizi ayırın.
Oğlak Burcu: Siz işinizi iyi bir şekilde yaptıkça göreceğiniz karşılıklarda yüksek olacak. Aile ortamlarınızda ani değişimler, misafirler veya ev yenilenmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.
Kova Burcu: Aile hayatınız için yapılacak her tür iş ve para konusunu bugün kolay çözeceksiniz. Yakın çevrenizde ilginç cereyan eden olaylar sizin hayatınızı da enteresan kılabilir. Ani bir görüşmeye açık olun.

Balık Burcu: Bu Cumartesi sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda bulunmak, güzel planlar yapmak isteyebilirsiniz. Başbaşa olmaktansa bu haftasonu daha kalabalık ortamlar içinde olmaya özen gösterin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR