HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Başımıza neler gelecek?

Bugün oluşan Güneş- Neptün olumlu açısıyla başkalarına yardım etmeyi önemseyebilir, hayallerimiz ve arzularımız doğrultusunda hayatımıza yön verebiliriz. Yaratıcılığımızın artacağı bugün inançlarımız, rüyalarımız, sezgilerimiz doğru çalışabilir. Dün Merkür düzeldi ama önemli işlerimiz için birkaç gün daha beklemek faydalı olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sabırsız, hayal gücü zengin, aktif, edebi bir kişiliğe sahipsiniz. Hayatta istediğiniz bir şey olmadığında aksiliğiniz ve sabırsızlığınız artıyor. Çok hareketli bir zekanız var, aklınız çok hızlı çalışıyor. Sizinle aynı noktada olmayan insanlara karşı daha hoşgörülü olmayı öğrenmeniz gerek. Bu sene, kendinizden çok başka insanları düşünebilirsiniz.

 

Koç Burcu: İş hayatınızın detayları ve maddi kazançlarınıza odaklısınız ve bu konuda yapılması gereken işleriniz için bugün kolay harekete geçeceksiniz. İletişim halinde olacağınız insanlarla bağlantılarınızda ufak tefek sorunlara oluşabilir.

Boğa Burcu: Kendinizi güçlü, enerjik ve hareketli hissediyorsunuz, hayatınız için planladığınız ve konuştuğunuz çok şey var. Özel hayatınızda bazı maddi tatminsizlikleriniz olsa bile bugün kendiniz ve sevginiz için enerjinizi çalıştırabilirsiniz.

İkizler Burcu: Aile hayatınızda daha kolay organize olabileceksiniz. Önemli işler bugünün konusu değil. Planlarınız yüksek ama sizi içsel olarak korkutan veya engelleyen konular var, bugün onları çözümlemek için uygun birgün olabilir.

Yengeç Burcu: Sizin kendi içinizde onayladıklarınızı yakın çevrenizdeki insanların onaylamasını beklememelisiniz. Aile hayatınızla olan ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli projelerinizde grup enerjisinden faydalanmaya çalışın.

Aslan Burcu: Maddi konularda kafanızdaki planlarla bugün çevrenizin ve arkadaşlarınızın  planları örtüşmeyebilir. Yine de iş hayatınızda sizi harekete geçiren konularda doğru yolda olduğunuzu bilmeli ve istekleriniz için çaba sarfetmelisiniz.

Başak Burcu: İş hayatınızdaki ilişkileriniz, kendi kişisel arzu ve isteklerinizin önüne geçebilir. Bir seyahat, eğitim veya iş mevzusunda kolay harekete geçeceksiniz. Özel hayatınızda desteklendikçe işlerinizi daha kolay hallediyorsunuz.

Terazi Burcu: Bugün ortaklaşa para işleriniz için enerjiniz daha rahat akabilir. Daha az tanıdığınız yerlerde biraz daha tedirgin ve mutsuz olabilirsiniz. Davranışlarınız size bu aralar artı puan kazandırıyor.

Akrep Burcu: Gelecek adımlarınız ve özel hayatınızı düzene koymanız sizin için önemli. Bugün partnerinizle sosyal ortamlarınızda birbirinizi harekete geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınız size bir para mevzusu açabilir.

Yay Burcu: İş hayatınızda insanların sizden beklentileri fazla ve siz onların istediği herşeyi bugün rahatlıkla yapabilirsiniz. İşinizde sizi harekete geçiren konular var, bir tek özel hayatınızda partnerinizin onayladıklarını siz onaylayamayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: İşinizin daha çok sanatsal ve eğlenceli yönlerine odaklanmak arzusundasınız. Zira bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Bir yandan da aşk hayatınızda partneriniz sizi nasıl mutlu edeceğini akşam saatlerinde gösterecek.

Kova Burcu: Aile hayatınız için yapacağınız ödemeler veya harcamalarla uğraşabilir, kafanızı maddi konularla meşgul edebilirsiniz. Eğlence ihtiyacınız yüksek olmasına rağmen bazı işleriniz yüzünden bu planlarınızı ertelemek veya yapmamak söz konusu olabilir.

Balık Burcu: Özel ilişkilerinizin daha fazla ön planda olduğu bugün ya sevdiğinizle kısa planlar içinde olacaksınız ya da yakın çevrenizdeki insanlar önemli konularda size eşlik edecekler. Yuvanızda bazı konuları çok sorun etmemeye çalışın.

Etiketler
Hande Kazanova BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR