Bugün Ay koç burcunda dolaşıyor. Anlık çıkışlardan kaynaklanan duygusal sarsıntılar ve değişimler söz konusu olabilir. Sabırsızlık öne çıkabilir. İşler istediğimiz gibi gitmezse kaprisli, inatçı, aceleci eğilimlerimize dikkat etmeliyiz. Beslenme de protein ön plana geçebilir. Sportif faaliyetlerde bulunmak, işimizde liderliğimizi ön plana çıkarmak isteyebiliriz. Başağrılarına dikkat.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yapıcı, girişimci, lider, kendini düşünen, çekici bir insansınız. Otorite ve liderlik gerektiren alanlarda rahatlıkla başarılı olursunuz. Uğraşılarınız ve girişkenlik özelliğinizle başarılı olacaksınız. Bu sene, hayatınızdaki değişimlere ayak uydurmalısınız.
Koç Burcu: Bugün yakınlarınız ve kendi hayatınızda neşeli ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkacak. Özel hayatınıza ve aşk durumlarınıza karşı kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Duygusal değişimleriniz yüksek olacak.
Boğa Burcu: Bugün bilinç altınız aktif olacak. Kafanızdaki düşünceler, geçmiş konu ve olaylara göre karar verebilirsiniz. Hayatınızı ilgilendiren konuları fazlasıyla kafanıza takmaya meyillisiniz ama bir para sorunu kolayca halledilebilir.
İkizler Burcu: Bugün çevrenize ve arkadaş ortamlarınızla keyifli ve eğlenceli birgün sizi bekliyor. Onlarla yapacağınız önemli konuşmalar sizi heyecanlandırabilir. Bu aralar, kapalı kutu gibisiniz ve herşeyi çaktırmadan yapmaya bayılıyorsunuz.
Yengeç Burcu: Bugün iş alanlarınızda alacağınız haberler, kafanızda oluşturduğunuz planlarla doğru orantıda çalışabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklar ve üstlendiğiniz işler sizi yoruyor, enerjinizi doğru kullanmaya çalışın.
Aslan Burcu: Bugün yabancı ortamlarda veya daha az samimi olacağınız yerlerde güzel gelişmeler var ama kafaca kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşın ve arkadaşlarınızla yapacağınız planlara odaklanın.
Başak Burcu: Bugün ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız para işleriniz olabilir. Aktif olan iş yaşantınızda önemli konuşmalar kendinizi iyi hissettirtecek. Arkadaşlarınızla aynı duyguları paylaşmasanız bile, onlara karşı anlayışlı olun.
Terazi Burcu: Bugün özel alanlarınızda ve ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla güzel planlar içinde olacaksınız. Gezmeye ve biraz rahatlamaya ihtiyacınız yüksek olabilir, iş hayatınızda bunu dile getirirken, biraz daha yumuşak olmaya çalışın.
Akrep Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızda işlerinizi destek alarak, kolayca halletmeniz mümkün. Telaşlı ve sabırsız davranmadığınız müddetçe istediğiniz desteği kolay göreceksiniz. Fırsatları gözünüzde büyütmeyin.
Yay Burcu: Bugün aşk hayatınızda veya varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sorumluluklarınız size çok şey öğretebilir. Duygusal konularda iyi etkileşimler altındasınız ve sizi harekete geçiren birçok olayın peşinden gidebilirsiniz.
Oğlak Burcu: İş konuları kafanızı kurcalayacak veya sizin planlarınızı değiştirmenize neden olacak. Hayatınızla ilgili kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz bir sürü şey var ve biraz daha olayları inceleyerek adımlar atmalısınız.
Kova Burcu: Yakın çevrenizde bulunan insanlarla hareket edeceksiniz. Herşey iyi gitmesine karşın, bir şeyler içinizi kemiriyor ve siz ne olduğunu bilmiyorsunuz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız yüksek.
Balık Burcu: Şu sıralar soyut şeylerle değil, somut işlerle uğraşmak ve bazı şeylerin karşılığını görmek ve almak derdindesiniz. Aileniz size bugün gerek maddi, gerek duygusal anlamda her konuda destek olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR