Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşıyor; Bugünlerde, algımız ve hislerimiz güçlü olur. Olaylara karşı tutkuyla yaklaşabiliriz. Sözlerimiz iğneleyici ve yaralayıcı olabilir, patavatsızlığa karşı dikkat etmeliyiz. Ay akrep burcunda iken partnerimizle anlamsız kıskançlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; rahat, sakin, esnek, dikkatli bir insansınız. Anlayışlı ve kibar tavırlarınız herkes tarafından sevilmenize neden oluyor. İnsanlara yardım eden işler, toplumsal konularda başarılı ve mutlu olursunuz. Dürüst yapınızla, sabır göstererek bu yaşamda iyi şeyler elde edeceksiniz. Bu sene, özel hayatınıza ve parasal işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün eşinizin veya ortağınızın maddi durumuyla ilgili konulara enerjinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Para kazanma beceriniz artarken olayların genelini görmeye müsait olacağınızdan parasal konularda sevdiklerinize yardımda bulunabilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanın beklenti ve isteklerine önem vermeye çalışacaksınız. Enerjinizi düşük hissettiğinizden başkası için uğraşmak sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz biri yoksa partner ihtiyacınız bu birkaç gün artacak.
İkizler Burcu: Sağlıkla ilgili konuları kafanıza çok takıyorsunuz. Olaylara karşı soğuk duran tavrınızla sevenlerinizi şaşrtmayı iyi becereceksiniz. En azından sosyal hayatınızda tatmininiz yüksek olacak. Arkadaş ilişkilerinize dikkat.
Yengeç Burcu: Aşk ve eğlence hayatınız içinde daha fazla yer almak isterken, iş hayatınızdaki yoğunluk istediklerinizi yapmanıza engel olabilir. Hırsınıza sahip çıkmalı, olayları birkaç yönden değerlendirmelisiniz.
Aslan Burcu: Ev ve aile gibi konular önemini arttırırken, özgürlüğünüz bugün sizin için çok değerli olacak. Her anlamda kafanıza estiği gibi davranmak isteyebilirsiniz ama maalesef iş yoğunluğunuz, ailevi konular buna izin vermeyebilir.
Başak Burcu: Ruhunuzdaki ve en önemlisi hayatınızdaki değişimleri hayretle karşılıyorsunuz. Bir yandan değişim isteğiyle kıvranırken, diğer yandan sahip olduklarınızı kaybetme korkusu sizi frenleyebilir.
Terazi Burcu: Maddi konular bugün sizin için önemli olmaya başlıyor. Paranızı tutmak ve biriktirmek ihtiyacındasınız ama bazı ödemeler ve masraflar buna izin vermeyebilir. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşamaya hazır olun.
Akrep Burcu: Bugün kendi istekleriniz doğrultusunda rahat ve keyifli ortamlara akmak isterken, iş hayatınızın yoğunluğundan buna fırsat bulamayabilirsiniz. Anlık tepkilere ve sağlığınıza dikkat edin.
Yay Burcu: Bugün duygularınızı geri planda tutmak ve kendinizle başbaşa olmak ön plana çıkacak. Eğlenceli ve aktif ortamlarda bulunsanız bile, çok fazla paylaşım içine giremeyebilirsiniz. Sevdiklerinize anlık tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın.
Oğlak Burcu: Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle sağlam ortamlara gireceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Her ne kadar eğlenceli ortamlarda bulunsanızda tam anlamıyla içinizi huzursuz eden şeylere karşı koyamıyorsunuz.
Kova Burcu: Kalabalık ortamlarda bugün gözler sizin üzerinizde olacak. Maddi kazançlarınızı arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz. Aktif ve huzursuz yapınızla olayları didiklemeye yatkın olacaksınız.
Balık Burcu: Hayattan alacağınız keyif bugün yüksek olacak. İstediklerinizin beklentilerinizle örtüşmesi tatmininizi arttırabilir. Gezmek, dolaşmak, beyinsel faaliyetleri arttıracak etkinliklerde bulunabilirsiniz. Maddi alanda anlık tepkilere dikkat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR