Bugün ve yarın Ay Aslan burcunda dolaşıyor; Bugünlerde canlı, iyimser, yaratıcı, enerji dolu, keyifli ve verimli oluruz. Çocuklar ve gençlerle vakit geçirmek keyif verir. Ay aslan burcundayken saç bakımı, makyajla ilgili konularda başarılı adımlar atılabilir. Kuaföre gitmek ve saç kestirmek için uygun günler. Kendimizi ortaya koymamız daha kolay olacaktır. Aşk veya yaratıcı işler hayatımızın merkezine yerleşebilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çekici, kavrama gücü yüksek, zeki, mantıklı ,şanslı bir insansınız. Ailenize düşkün, çevrenize ve arkadaşlarınıza bağlısınız. Sanata olan sevginiz çok yüksek ve yaratıcılıkla ilgili konularda kendinizi tam anlamıyla gösterebilirsiniz. İyi bir konuşmacı olarak şansınızı iyi kullanmanız gerekiyor. Bu sene, iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.
Koç Burcu: Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde keyfiniz bugün yoğun olabilir. Hareketli ve enerjik yanınızı spora veya hareketli olaylara yöneltebilirsiniz. Başardıklarınızı gördükçe kendinize olan inancınız daha fazla artabilir.
Boğa Burcu: Gün içinde, bazı yorgunluklarınız olursa kendi iç enerjinizden gereken yardımı bugün alacaksınız. Aile hayatınızda için yapacağınız bazı harcamalar hoşunuza gidebilir. Bu aralar dinlemekten çok konuşmayı seviyorsunuz.
İkizler Burcu: Bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız yüksek olabilir. Özel hayatınızda bazı tartışmalarınız varsa bugün onları düzeltmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.
Yengeç Burcu: Sosyal çevrenizin size birçok konuda yardımcı olduğunu görmek ve bilmek hayata güvenle bakmanıza neden oluyor. Parasal konularda hesabınızı bilmenize rağmen bugün cömert davranabilirsiniz.
Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınızda diğer insanlardan hem maddi, hem manevi destek almanız zor değil. Önemli insanlardan duyacaklarınız kafanıza takılabilir. Yine de aktif ve hareketli yaşam tarzınızla bugün kendinizi enerjik hissedeceksiniz.
Başak Burcu: Bugün, seyahat isteğiniz ve tutkunuz, kendiniz ve hayatınız için güzel planlar yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Karşınıza güzel seçenekler gelebilir.
Terazi Burcu: İş konularında başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek. Sosyal ilişkilerinizde göz kamaştırıyorsunuz ve hareketli kısa vadeli planlar bugün gününüzü eğlenceli kılabilir. Özel hayatınızda esnekliğiniz üzerinizde.


Akrep Burcu: Bu dönem iş hayatınızın gerginliğini ve streslerini bir tek aşk hayatınızla rahatlatabilirsiniz yine de özel hayatınızda duyacağınız bazı sözleri kafanıza çok takmayın. Parasal konularda bugün etkili davranabilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün, ailenize karşı yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlik ve istekle yapacaksınız. Dış ortamlarda, farklı yerlerde keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz konular, iş hayatınızı destekliyor.
Oğlak Burcu: Bugün, çevrenizdeki insanlara veya ailenize yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Kendinizi bir çok alanda geliştirdiğinizi yaşadığınız olaylar sonucunda gayet güzel bir şekilde farkedeceksiniz.
Kova Burcu: Gün içinde, aile hayatınıza parasal konularda yardımınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa vadeli, günlük planlarınız devrede olabilir. Aynı fikirleri paylaşmasanız bile, duygularınız yoğun olabilir.
Balık Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar size hayatınızla ilgili konularda yardımcı olacaklar. Siz de onlarla iyi bir iletişim halinde olacaksınız. İş alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR