HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay balık burcundayken, sezgisel, karışık ve biraz da dağınık etkilerle başlayabiliriz. Salı günü koç burcunda bir yeniay oluşacak, önemli kararlarımızı ve girişimlerimizi Salı günü ve sonrasında yapmakta fayda olabilir. Önemli planlarımıza gereken desteği Çarşamba günü alabiliriz. Cuma gününden sonra fikirlerimizde daha sabit, kalıcı, temkinli ve pratik yönler açığa çıkabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, özgür, idealist, güçlü ve keyifli bir insansınız. Dış dünyaya karşı daha affedici ve bağışlayıcısınız. Yakınınızdakiler bazen aşırı tenkit ve eleştirilerinizden yoruluyorlar. Kendinize uygun bir evlilik yapacaksınız. Biraz daha sorumluluk sahibi olmayı denemelisiniz. Bu yıl ortak parasal konularda şansınız yüksek olacak.

Koç Burcu: İş alanlarınızda patronlarınızdan ve üstlerinizden göreceğiniz destek kafanızdaki planların hızlanmasına neden olacak. Enerjiniz tam olabilir ama fikirlerinizi ortalığa dökmek için sabırsız olmayın.

Boğa Burcu: Grupsal işlerinizdeki düşünceleriniz ve fikirleriniz geleceğinize etki eden işlerde devreye girebilir. Düşüncelerinizn insanları etkilediğini farkedecek, bugün bu yönünüzü ön plana çıkartacaksınız.

İkizler Burcu: Bu haftabaşı iş ve kariyerinizde duygusal olarak kararszlıklarınız yüksek olabilir. Farklı sosyal aktiviteler ilginizi daha fazla çekebilir. Maddi olarak kazandığınız müddetçe iş hayatınızda yeni işlerin sorumluluğu altna girmekten korkmayacaksınız.

Yengeç Burcu: Uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz şeyleri yapmak arzusundasınız.Özellikle ortaklaşa yapılacak işlerde bugün ortağınızın gücünü işinizde hissedeceksiniz, bu da sizi ayrıca mutlu edecek.

Aslan Burcu: Bugün etrafınıza karşı tutkularınızla hareket edeceksiniz. Aniden ortaya çıkması muhtemel bir seyahat konuşması sizi yerinizden oynatabilir. Para ödemeleriniz veya harcamalarınız varsa kafanız karışık olabilir.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanın sizden daha romantik olması hoşunuza gidiyor ama gece saatlerinde sorumlulukları sizin kadar üstlenmediğini görmek sizi çıldırtabilir. Yine de bugün karşı tarafın isteklerini yerine getirmek önemli olacak.

Terazi Burcu: Azıcık bir değişimle karşınıza çıkacak olan fırsatları daha iyi birşekilde değerlendirebilecek ve kendinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Biraz sağlığınıza çeki düzen verin ve kendinize yatırım yapın. İşinize daha istekle sarılmak önemli olsun.

Akrep Burcu: Aşk ve eğlence hayatınızda kolay dağılmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi geliştirirken, sevdiğiniz insanın sizin hayatınıza kattığı anlamı ve değeri bugün daha iyi anlayacaksınız. Akşam saatlerinde kolay sinirlenmelere açıksınız.

Yay Burcu: Bu aralar bir aktiviteden diğerine koşturuyor olabilirsiniz, içinizdeki sıkılganlığı atlatmanın yolu buymuş gibi hissediyorsunuz ama içinizdeki bu kıpır kıpırlık sizi hareketlendirecek farklı bir dönemin habercisi.

Oğlak Burcu: Bugün konuşurken veya yazarken oldukça yaratıcı etkileriniz var ama konsantre olmakta zorlanacaksınız. Bu yüzden iletişiminizde dikkatli olun. Akşam saatlerinde alacağınız bazı telefonlar veya haberler sizi zorlayabilir.

Kova Burcu: Çevrenizdeki insanlara karşı sabırsız ve sıkılgan tavırlarınızı kontrol etmelisiniz zira bu aralar aradığınız huzuru onların yanında da bulmakta zorlanıyorsunuz. Gelecek girişimlerinizi gözden geçirin ve hatalarınızı farkedin, parasal işleirnize bu haftabaşı dikkat edin.

Balık Burcu: Sosyal çevrenizdeki güçlü insanlar, kararlarınız ve fikirlerinize önem verecekler. Bugün gerçeklerden uzaklaşmadan, net adımlarla istediklerinizin üzerine gitmelisiniz. Duygusal kararsızlıklarınıza dikkat edin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR