Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Tuz almanızda bir sakınca varsa bu günlere dikkat edin. Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Ağda ve epilasyonun etkisi kalıcı olur. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin. İş konuları üzerine eğilebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; kafanız ve zihniniz sürekli meşgul ve siz aklınızı idare etmesini iyi biliyorsunuz. Maddi konularda şanslısınız ve güzel fırsatlarınız olacak. Bu sene, kariyer ve iş hayatınızda daha önceden tanıdığınız insanlardan destek alabilirsiniz.
Koç Burcu: İş hayatınız ve kariyerinize yönelik çalışmalarınız kafanızı kurcalayabilir. Bugün bencillikten uzak duracak, arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin ihtiyaçlarına göre davranmak isteyeceksiniz.
Boğa Burcu: Bugün, yabancı ortamlar, insanlar, seyahat ve eğitime dayalı işleriniz devrede olmaya başlayabilir. Başkalarına bu iyiliği yaparken, kendi isteklerinizi bu kadar küçümsememeye çalışın
İkizler Burcu: Bugün, daha çok parasal konular ön plana çıkarken, Eşiniz veya sevdiğiniz insanla beraber kullanacağınız ortak para ve harcamalarınız konusunda bazı kararsızlıklarınız olabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Özellikle ortaklı işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla bir hareket etmeyi başaracaksınız.
Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınız devreye girerken, tamamlamanız gereken işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Hayatın daha hafif ve keyifli yönleriyle uğraşmak isteğiniz fazla olacak.
Başak Burcu: Bugün, tamamıyla aşk hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Güvensiz yapınızla herşeyi biraz fazla eleştirmeye açık olacaksınız. Olayları oluruna bırakın ve hayatınızın tadını çıkarın.
Terazi Burcu: Bugün, eviniz ve ailenize odaklanmak ön plana geçebilir. Üzerinize aldığınız sorumluluklarınız bazen size fazlasıyla ağır geliyor. Hayatı hafife almaya çalışırsanız sorunlarınızı daha kolay atlatabilirsiniz.
Akrep Burcu: Bugün yakın çevrenizde konuşacağınız veya paylaşacağınız konular kendinizi iyi hissettirecek. Düşüncelerinizin desteklendiğini görmeye ihtiyacınız var. Kendinizi iyi ifade etmeye çalışın.
Yay Burcu: Maddi konularda ailenize ve sevdiklerinize yardım etme isteği bugün ön plana çıkacak. Onların istekleriyle, sizin düşünceleriniz ortak bir noktada buluşabilir. Kararsızlıklarınızı yenmeye çalışın.
Oğlak Burcu: Bugün kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Hayata bakış açınız keyifli olacak, kendinize güveniniz artabilir. Yakın çevrenizle uğraşılarınız sürerken, önemli olan işler peşinde koşacaksınız.
Kova Burcu: Bugün, canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Uğraşmak zorunda kalırsanız bile, isteksizliğiniz size hata yaptırabilir. Biraz daha disiplinli olmaya özen gösterin.
Balık Burcu: Arkadaşlarınızdan ve grup çalışmalarından girişimleriniz ve atılımlarınız adına fayda sağlayacağınız bir gün olacak. Bazı parasal işlerinizde kafanız hızlı çalışıyor ama karar vermekte zorlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR