HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazartesi itibarıyla merkür koç burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde cesur, atak ve patavatsız taraflarımız ön plana çıkabilir. Düşünmeden, içgüdülerimizle hareket edebilir, tartışmalara açık olabiliriz. Özellikle ilişkilerimizde sosyalliğimiz ve kendimize olan düşkünlüğümüz artabilir. Bu hafta Cuma günü otoritelerden ve deneyim sahibi insanlardan istediğimiz desteği almakta zorlanabiliriz. Hayat bazı olaylarla bizi zorlayabilir. Neyse ki, haftasonu devreye giren olumlu açılarla zorlaşan ve sıkıntı yaşadığımız durum ve konuları toparlayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık yürekli, dost canlısı, sosyal, popüler, başarılı bir insansınız. Oldukça rahat ve çekici tavırlarınızla sosyal ortamların vazgeçilmezi sizsiniz. Seyahat etmeyi, dünyayı ve doğayı görmek ilginizi çekiyor. Bu sene, önemli girişimlerinizde daha atik ve cesur davranabilirsiniz.

Koç Burcu: Merkür koç burcuna geçerek, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlıyor.

Boğa Burcu: Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığına dikkat edin.

İkizler Burcu: Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan merkür,15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacaksınız.

Aslan Burcu: Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca  iletişiminiz hızlanıyor. Konuşma ve görüşmelere hazır olun. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

Başak Burcu: Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Gizemli ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Terazi Burcu: Merkür ilişkileriniz ve özel yaşamınızı etkileyecek. Eğer yaşadığınız ilişkide, bir takım problemleriniz varsa, çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu: Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem.

Yay Burcu: Merkür sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.

Oğlak Burcu: Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda aktif çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle olan iletişiminiz hızlanacak.

Kova Burcu: Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak.

Balık Burcu: Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR