Bugün devreye giren etkilerle iş görüşmelerimiz, toplantılarımız ve kuracağımız bağlantılar açısından oldukça keyifli olabilir. Kendimizi geliştirebilir, büyük resmi görebilir, küçük ayrıntılar yerine hayatı daha geniş açıdan algılayabiliriz. Tekliflere, güzel fırsatlara açık birgün. Ayrıca fikirlerimizde ve düşüncelerimizde farklı, değişik olan bize daha cazip görünebilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; iradeli, güçlü, yönetici, yetenekli, enerjik bir insansınız. Girişimci ve çalışkan yönünüzle iş ve ticaret hayatınızda başarılar kazanabilirsiniz. Aşırı savurganlık bazen hatalar yapmanıza neden olabilir. Özel hayatınızda kararlarınızı mantıkla değil, duygularınızla vermeli, bu konularda kendinizi açmalısınız. Bu sene, çok önemli fırsatlar yakalayacaksınız.
Koç Burcu: Fikir ve düşünceleriniz daha fazla ön planda. Sosyal ortamlarınızda farklı ve değişik konuların, konuşma ve görüşmelerin üzerine eğilebilir, iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu: Kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda çok özel ve fırsatlı teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Değişik ve farklı yaklaşımlar iş hayatınızda öne çıkmanızı sağlarken, yaptıklarınızdan alacağınız keyif sizi yukarılara taşıyacak.

İkizler Burcu: Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şanslısınız. Hem eğitimsel konularda, hem dış ticarete, seyahate dayalı işlerinizde sıradışı gelişmeler sizi mutlu edebilir. Medyada çalışıyorsanız, sanata dayalı bir işiniz varsa önemli bir teklif karşınıza gelebilir.

Yengeç Burcu: Maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz. İş alanlarınızda farklı parasal destekler içine girebilirsiniz. Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, gündemde olabilir.

Aslan Burcu: Sosyal ve paylaşımcı yönlerinizi, dış ortamlara bağlı işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişimsel konularda güzel destekleriniz var. Ayrıca sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar yüzünüzü güldürebilir.

Başak Burcu: Bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda farklı ve değişik alternatiflerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatınız için yaratacağınız parasal fonların üzerine eğilebilirsiniz.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda çok özel bir teklifle turnayı gözünden vuracaksınız. İş, güç umrunuzda olmayabilir. Uzun zamandır bir ilişkiniz varsa sevdiğinizle ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Farklı, değişik olan herşeye bu hafta yer açmalısınız.

Akrep Burcu: Aile hayatınızda da mutluluğu, şansı tadabilirsiniz. Ev hayatınızda beklenmedik ve sıradışı birgün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir.

Yay Burcu: İletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden gelecek teklifler ve destekler hayatınıza heyecan ve mutluluk katabilir. Öğrenmeyi seveceksiniz. Aşk hayatınızda da farklı ve değişik kısa vadeli planlar gününüzü renklendirebilir.

Oğlak Burcu: Kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Parasal işlerinizde etkili ve şanslı açılımlar altında olacaksınız. Aile hayatınızda da parasal olarak farklı ve sıradışı birgün sizi bekliyor.

Kova Burcu: Yakın çevrenizden farklı ve sıradışı teklifler alabilir, farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğitime dayalı konularda da hayat sizi destekleyecek. İyimserliğinizle her tür işin altından rahat kalkacaksınız.

Balık Burcu: yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Beklenmedik paraya dayalı konuşmalar içine girebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR