HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Perşembe sabah saatlerinden öğlene kadar ki süreçte duygusal olarak güçlü ve takıntılı hareket edebiliriz.Akşam saatlerinde duygusal olarak kolay tepki vermeye meyilli olabiliriz, çabuk sıkılmaya yatkın olacağız. Gece saatlerindeyse keyfimiz yerine gelebilir. Abartılı ve çoşkulu davranabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, akıllı, çalışkan, cin fikirli bir insansınız. Çok çalışma ve kafa yorgunluğu nedeniyle sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Çok kolay para kazanabilir, savurganlığınız yüzünden çabuk harcayabilirsiniz. Bu sene kariyerinizde önemli şanslar yakalayacaksınız.

Koç Burcu: İş ortamlarınızda biraz güvensiz ve tedirgin başlamanız mümkün. Mantık olarak doğru kararlar aldığınızın farkındasınız ama duygularınızda tatmin sağlamak kolay olmayabilir. Bir yandan da sosyal ortamlarda rahat ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkacak.

Boğa Burcu: Bugün az tanıdığınız yerlerde ve insanlar içerisinde melankolik yönleriniz ortaya çıkabilir. İş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Kafanıza takılan konuları elden geçirmeye ihtiyacınız var.

İkizler Burcu: Ortaklaşa elde edilen gelirlerinizde veya ortaklaşa harcama alanlarınızda her tür önleminizi almanıza rağmen, yine de kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Bir yandan da uzaklardan alacağınız haberler gündeme yerleşebilir.

Yengeç Burcu: Bugün özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde güvensiz ve tedirgin tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Duygusal olarak istediğiniz istikrarı sağlamanız zor görünüyor. Maddi konularda istikrarlı olmalısınız.

Aslan Burcu: Gününüze iş alanlarınızda takılacağınız ve üzerinde ısrarla duracağınız konu ve olaylarla başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlerinizi tamamlayın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana daha doğru yaklaşmaya çalışın.

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fazla hassas ve melankolik davranmaya meyilli olabilirsiniz. İş hayatınızda oluşturduğunuz ilişkilere birkaç gün boyunca dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu: Güne ev konularına veya ailenize dayalı işlerinizde tamamlamanız gereken konularla başlayabilirsiniz. Siz olayları kontrol etmeye çalıştıkça, zorlanmalar oluşabilir.

Akrep Burcu: Yakın çevre ve iletişim konularında kafanıza taktığınız detay ve ayrıntılarla uğraşabilirsiniz. Güvensiz tavırlarınız ön planda olabilir. Maddi konulara bu birkaç gün boyunca dikkat edin.

Yay Burcu: Parasal konularda duygusal olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yoğun olabilir. Takıntılı davranmamaya özen gösterin. Aile hayatınızdaki ilişkilerde kendinizi geri plana çekmeyin, hislerinizi dile getirin.

Oğlak Burcu: Gününüze melankolik ve düşünceli bir şekilde başlayabilirsiniz. Özellikle aile hayatınızda  kolay tepkiler vermeye yatkınsınız. Ortak maddi gelirler parasal konularda fütursuz harcamaları beraberinde getirebilir.

Kova Burcu: Gün içinde  zorlanabilir ve üzerinizde bir takım gerginlikler hissedebilirsiniz. Kafanız belirli konulara takılı olacak ve olayları büyütmeye meyilli olacaksınız. Kişisel isteklerinizi abartacağınız bir gün olabilir.

Balık Burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenizdeki etkileşimlerle güne başlayabilirsiniz. Kendinizi kalabalık ortamlarda güvensiz hissedebilirsiniz ve melankoliye bir eğilim olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR