HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Terazi burcunda dolaşıyor;  Ayın terazi burcunda olması, sevgiyi, nezaketi, güzelliği, keyfi ve ince zevkleri temsil eder. Bu nedenle bugünlerde hayatımıza tüm bu özellikleri yansıtabiliriz. Terazi günlerinde hayatımıza yansıyan bu özellikler hem sosyal hem de ikili ilişkilerimize destek verir. Aşk duygusu ve romantik anlar ön plana çıkar. Yine de bu birkaç gün boyunca ilişkilerimize gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; düşünceli, uyumlu, çalışkan, çekingen,  güçlü, iradeli bir insansınız. Spor, atletizm ve fiziksel aktivite gerektiren işlerde şansınız çok yüksek. Güçlü iradeniz yaşamda karşılaşacağınız zorluklar karşısında size her daim yol gösterecek. Bu sene, hayatınızı iyi organize etmeniz gerekebilir.

Koç Burcu: Bugün, özel hayatınızda duygularınızı göstermekte zorlanabilir, sevdiğiniz insanın sizi anlamadığı hissine kapılabilirsiniz. Yine sosyal çevrenizden hayatınıza dair alacağınız destekler ve istediğiniz şartların oluşması gününüzü keyifli geçirmenize neden olacak.

Boğa Burcu: Bugün, iş konularına kafanız takılı olabilir, çalışanlar iş hayatlarındabiraz zorlanabilirler. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla yapacağınız kişisel planlarda, güzel ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda gerçekçilik ön planda olacak. Çocuklarınızla  ilgili konularda yeni sorumluluklar ve görevler devreye girebilir. İşleri tamamlama ve bitirme ihtiyacınız daha yoğun olacak.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle düşünceleriniz bugün bir olmayacak. Ailenize veya ev hayatınıza dayalı sorumluluklarınız ve görevleriniz için bugün harekete geçebilirsiniz.

Aslan Burcu: Özel hayatınızda ve iş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. İş hayatınızda iletişiminize biraz dikkat edin. Yakın çevrenizle yapılacak planlar, gününüzü istediğiniz gibi geçirmenize neden olabilir.

Başak Burcu: Bugün, iş hayatınıza dayalı planlarınızda şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Parasal işlerinizi halledin. Bir tek sevdiklerinize dair harcamalarınızda gerçekçi davranmayı elden bırakmamalısınız.

Terazi Burcu: Bu birkaç gün özel hayatınızda  dikkatli olmalısınız. Duygularınızı hayatınızın istediğiniz alanlarına kanalize etmeye özen gösterin. Sizi harekete geçirecek insanlarla işbirliği içerisine girmekten korkmayın ve ailenize karşı anlayışlı olun.

Akrep Burcu: Bugün, sevdiklerinizle, ailenizle anlaşmak kolay olmayabilir. Sahip olduklarınızın değerini farkeder ve bilirseniz, enerjiniz doğru akacak. Geçmişi anmak, bazı olayları gözden geçirmek ön plana çıkabilir.

Yay Burcu: Yakın çevre iletişiminizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Parasal uğraşlarınız ön planda olmasına rağmen, siz daha çok sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınıza vakit harcayacaksınız.

Oğlak Burcu: İletişim halinde olacağınız insanlar arasında bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. İnsanlardan takdir toplamaya ihtiyacınız var. Kişisel zevkler ve iş programı bugün çatışabilir.

Kova Burcu: Hayatınızla ilgili yapacağınız planlar, zorlandığınız konuları rahat geride bırakmanızı sağlayacak. Farklı ortamlar ve yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek.

Balık Burcu: Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsememelisiniz. Planlarınız ve kafanızdaki düşünceler gerçekleştirilmeyi bekliyorlar. Önemli konuları bugün yaşadıklarınızla farkedebilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR