Haftaya Ay ikizler burcundayken daha çok iletişim halinde olma isteğiyle, meraklı yapımızla başlayabiliriz. Salı günü sıkılganlıklarımız ve tepkilerimiz yüksek olabilir. Güç ve hareket gerektiren işlerimizi Çarşamba günü halletmeye çalışalım. Perşembe günü öğlen saat 14:33 te yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak. Ev, aile, yuva, vatanımız ve güvenliğimizle ilgili konularda hassas bir takım oluşumlara açık olabiliriz. Abartılı davranmaya, sıkıntı yaşadığımız konuların büyümesine açık bir etki altındayız. İletişimimizde rasyonel, gelenekçi yönler ön plana geçmeye başlıyor. İş konuşmak ve görüşmeler yapmak için uygun bir dönem.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; kültürlü, akıllı, adaletli, çekici, asabi bir insansınız. Sosyal yaşama ve dış çevreye düşkünsünüz. Etrafınıza ve arkadaşlarınıza karşı oldukça dürüst ve cana yakınsınız. Amacınız doğrultusunda hareket etmek iş yaşantınızda size önemli başarılar kazandırtacak. Bu sene, aşk hayatınızda aradığınız keyfi bulabilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Gün içinde kafanız dalgın olabilir. Arkadaşlarınız ve çevrenizle iletişim halinde olabilir ve kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, maddi konular devreye girmeye başlayacak. Öğleden sonra sosyal ortamlarınızda kafa dalgınlıklarına dikkat edin. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir.
İkizler Burcu: Bugün kendinizi rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Kişisel istekleriniz ön planda olmaya başlayacak. Öğleden sonra dalgınlıklara dikkat. Gün içinde işlerinizde iyi koordine olacaksınız.
Yengeç Burcu: Bu bir iki gün boyunca herşey biraz ağırlaşabilir. Canınız pek de bir şeyle uğraşmak istemeyecek. Geçmişi anmak, bazı karşılaştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu da hızlı bir işiniz varsa sizi yavaşlatabilir.
Aslan Burcu: Bugün, bulunacağınız sosyal ortamlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla ortak planlar yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanıyor.
Başak Burcu: Bugün, artık tamamen iş alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. Daha çok çalışmak ve göz önünde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Çalışmayanlarsa kalabalık yerlerde olmayı tercih edebilirler.
Terazi Burcu: Bugün, dış ortamlar, işler veya seyahatler gündeme gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. Aile hayatınızda çabuk fırtınalar estirmeye yatkın bir dönem, biraz daha esnek olmaya çalışın.
Akrep Burcu: Bugün, artık para konularını konuşmak ve gözden geçirmek zamanı olacak. Ortaklaşa para alanlarınıza yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki hareketlilik size yaşam enerjisi verecek ama öğleden sonra alınganlıklara dikkat edin.
Yay Burcu: Bugün, özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına göre önceliklerinizi belirleyecek ve beraber esnek ve farklı planlar yapacaksınız. Kafanıza takılan soruları ona sormaktan çekinmeyin.
Oğlak Burcu: Bugün, daha fazla yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanız iş konularında sistemli çalışacak ve aynı anda bir çok işi halletmeye çalışacaksınız. İş ve kişisel istekleriniz üzerinizde baskı oluşturabilir.
Kova Burcu: Bugün aşk hayatınız öne çıkmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa onun hayatı önem kazanmaya başlayacak. Hayata ve olaylara aşkla ve keyifle bakmayı seveceksiniz. Biraz kabuğunuzdan çıkmanız size iyi gelebilir.
Balık Burcu: Bugün, ev ve aile hayatlarınız öne çıkmaya başlayacak. İş alanlarınızın dışında kendi özel hayatınızın detaylarıyla daha fazla uğraşabilirsiniz. Ruh halinizi güçlendirmeli ve sizin dışınızda gelişen olayları çok fazla kafanıza takmamalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR