HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca kimliğimizde oğlak temalarının öne çıkmaya başladığını görebiliriz. Daha pratik, sağlamcı, geleneksel ve kaygılı davranmaya meyilli olabiliriz. Toprak grupları olan Oğlak, Boğa ve Başaklar kendi gruplarında rahat hareket edecekleri bir döneme giriyorlar yalnız Merkür’ün de oğlak burcunda geriliyor olması, önemli kararlardan kaçınmamız gerektiğini de hatırlatıyor.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; elinizde olmayan şartların sizi fazlasıyla üzmesine izin vermeyin. Sindirim ve mide sorunlarıyla karşılabilirsiniz. Sezgilerinizi doğru yönlendirirseniz çok yol katedersiniz. Gerçek dostlar edinmeye çalışın ve kendinize güvenin. Bu sene, önemli şanslar yakalayacaksınız.

Koç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Merkür bu alanlarınızda geriliyor, temkinli olun.

Boğa Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, merkür’ün düzelmesiyle beraber hareket etmelisiniz.

İkizler Burcu: Güneş, 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz ama önemli girişimlerden kaçının.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Merkür’de bu alanlarınızda geriliyor dikkatli olun.

Aslan Burcu: Kimliğinizi 1 ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, çok çalışabilirsiniz. Önemli kararlarda merkür’ün düzelmesini bekleyin.

Başak Burcu: Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için geçmiş aşk ilişkileriniz önem kazanıyor.

Terazi Burcu: Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa merkür’ün düzelmesini beklemelisiniz.

Akrep Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında gösterecesiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım alanlarında işiniz varsa konuşma ve görüşmelerde dikkatli olun..

Yay Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Merkür’ün gerilediğini göz ardı etmeyin, daha önceden başlamış işlerin peşine düşün..

Oğlak Burcu: Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına merkür’ün düzelmesini beklemek daha faydalı olabilir.

Kova Burcu: Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

Balık Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde,organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Geleceğinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak. Sosyalliğiniz artıyor.

 

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR