HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından, acil olmadıkça operasyonlardan bu tarihler arası kaçınmakta fayda var. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, farklı bir hayatınız olabilir çünkü değişik şeyler deneyimlemeyi seviyorsunuz. Ani ve beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz. İnsanlara gereğinden fazla güven besliyor olmanız, gerek arkadaşlıklarınızda, gerekse özel yaşantınızda zorlanmanıza neden oluyor. Bu sene özel ilişkileriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Koç Burcu: Hayata karşı keskin bakış açınız hala sürerken, algınızı yakın çevrenizdeki konulara çevireceksiniz. Fikirlerinizde bazı duygusal sıkıntılar akşam saatlerinde belirginleşebilir. Karmaşık ruh halleri sizi etkiliyor.

Boğa Burcu: Maddi konulara bakış açınız bugün net olmayabilir, önünüzü görememek en büyük sıkıntınız. Toplum önü işlerinizde hayat sizi desteklerken kararlarınızda biraz daha mantıklı hareket etmeye çalışın.

İkizler Burcu: Kafanızdaki planlar ve özel hayatınızdaki halletmeniz gereken konular arasında bugün sıkışabilirsiniz. İş alanlarınızdaki belirsizlikler duygusal olarak sizi etkiliyor. Keyife ve eğlenceli konulara odaklanın.

Yengeç Burcu: Gün içinde isteksizliğiniz olabilir. Aile hayatınızda istediğiniz destekleri göreceksiniz ama iş alanlarınızda bazı konuları kafanızda büyütmeniz sizi olumsuzlaştırabilir. Enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın.

Aslan Burcu: Sosyal ortamlarınızdaki hareketlilik duygusal olarak sizi zorlayabilir. İletişiminiz arttığı bu dönemde hesabınızı iyi yapmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde sorumluluklarınız ağır gelebilir.

Başak Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda rahatlamaya ihtiyacınız var. Kendinizi bu aralar işinize verecek, aile hayatınızdaki zorlanmaları çalışarak unutmayı isteyeceksiniz. Maddi kazançlarınız sizi kamçılıyor.

Terazi Burcu: Düşüncelerinizi hafifleştirmek ve olayları önemsememek istiyorsunuz ama dalgalı ruh haliniz buna engel oluyor. Günlük işlerinizde iyi organize olun, bazı unutkanlıklarınız olabilir.

Akrep Burcu: Ortak para ödemelerinizde hala bir denge sağlanmış değil ve en çok bu kafanızı kurcalıyor. Bir yandan harcamalarınız artarken bugün yanıltıcı etkilerle hareket etmeyin. İçinizdeki sesin sizi koruduğunu biliyorsunuz.

Yay Burcu: Özel hayatınızın üzerine düştüğünüz bugünlerde bazı duygusal tatminsizlikler sizi hemen aşağıya çekmesin. Duygularınızı aile hayatınızdaki insanlar karıştırıyor, biraz daha net olmaya çalışın.

Oğlak Burcu: İş alanlarınızdaki konuşmalar artarken, günlük işleriniz konusunda bugün bazı kararsızlıklarınız oluşabilir. Net durumlara ihtiyacınız var. Bazı işlerinizde istediğiniz sonuçları kolay alacaksınız.

Kova Burcu: Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında giderek artan bir gerilim olabilir. Sizi daha yukarılara taşıyacak insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var ve bu dönem herkes size batıyor olabilir. Dengeyi iyi sağlayın.

Balık Burcu: Aile hayatınızın konuları iş sorumluluklarınızla çakışabilir. Duygusal olarak çabuk demoralize oluyorsunuz. Siz herşeye net baktıkça hayatınızdaki gizemler ve sizi aşağıya çeken durumlar aydınlanabilir.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR