HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Balık Burcu'nda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Daha çok sulu gıdalarla beslenmeye çalışalım. Yapraklı sebzeler ekmek ve toplamak için harika bir gün.Yine bugünlerde evimizdeki saksı çiçeklerini gözden geçirebilir, çiçeklerimizi sulayabiliriz. Genel olarak duygusallığımız artabilir, hayal kurabilir, sevdiğimiz insanları rahatça anlayabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; arkadaşlarınız ve çevreniz yeteneklerinizi göstermenizde size yardımcı olacaklar. Aşk hayatınızda romantik yaklaşımlar ilişkilerinizde kaybetmenize neden olabilir. Bu sene, ortak parasal işlerinizde şanslısınız. Hayat size farklı noktalardan yardım edebilir.

Koç Burcu: Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardım etmeniz sizi mutlu ederken bir yandan da kendi hayatınız için önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Önemli parasal işlerinizi bugün kolay organize edebilirsiniz.

Boğa Burcu: Maddi konularda harcamalarınızı bu hafta abartmayın. Kendinizi eğitimek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz ama bu uğraşılarınızın karşılığını en çok birebir ilişkilerinizde göreceksiniz.

İkizler Burcu: İş bitiriciliğinizi, ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. İş hayatınızda kuracağınız ilişkilerde tutkularınızla hareket etmeniz size güzel sonuçlarla geri dönebilir. Toplum önünde kafa dağınıklıklarına dikkat.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda düşündüklerinizi sevdiğiniz insana aktarmak bugün önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle geziler ve seyahatlerde bulunabilirsiniz. Dış ortama dayalı işlerinizde gözünüz açık olsun.

Aslan Burcu: Herşeyi planlayarak ve parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız. İşlerinizi sırasıyla yapmanız daha etkili olabilir. Parasal ödemelerinizde bugün dikkatli olun, kafa dalgınlıkları sizi etkileyebilir.

Başak Burcu: Özel hayatınızda partnerinizle, varsa çocuğunuzla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişimle aşk hayatınız giderek güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz.

Terazi Burcu: Aileniz için yapmanız gerekenler sizi huzurlu ve mutlu kılabilir. Parasal konularda onlara yardım edebilir bir yandan da günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. İş alanlarınızda bugün kolay duygusal dalgalanmalara açıksınız.

Akrep Burcu: Sizinle güçlü irtibat sağlayan veya iyi anlaşan insanlara krediniz sonsuz. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak ve aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz. Aşk hayatınızı gözünüzde fazla büyütmeye bugün meyillisiniz.

Yay Burcu: Para gücünüzün iyi olması size kendinizi daha iyi hissettirtecek. Hayatınızda etkili olan kişilerden daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal karmaşalar veya belirsizlikler oluşabilir.

Oğlak Burcu: Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlarda sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Bugün yardımlaşmalar devrede olurken iletişimsel işlerinizde biraz daha kararlı hareket etmeniz gerekebilir.

Kova Burcu: Başka insanlara yardımcı olmak ve güçlü yapınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor. Çevreniz üzerinde güzel bir etkiniz var. Maddi konularda insanlara yardım etmek sizi daha fazla rahatlatıyor.

Balık Burcu: Güzel planlarınızı güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Gelecek planlarınıza karşı tutkularınız bugün önem kazanıyor. Bir de kafa karışıklıklarınızı bir kenara bırakabilirseniz hayat daha net akabilir.

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR