Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Selin-Abdullah Burnaz çifti, Uludağ'da metrelerce uzanan pistlerin tadını çıkardılar. Akkök Holding Yönetim Kurulu üyesi ve merhum işadamı Ali Dinçkök'ün kızı Alize Dinçkök'te yılbaşı tatilini fırsat bilerek geldiği Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden Bolu Kartalkaya’da bol bol kayak yaptı. Emine Kütük ise pistte ve bembeyaz karda uzun süre kayak yaptı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.