İstanbul cemiyet hayatının genç işadamlarından Arda Batu’nun eşi, iş kadını Zeynep Dereli Batu geçtiğimiz günlerde Akmerkez’deydi. Öğlen saatlerinde Akmerkez’e gelen Zeynep Dereli Batu ve kızı Leyla, önce Serafina’da yemek yediler. Ardından çocuk giyim ve oyuncak mağazalarına giden Zeynep Dereli Batu, kızıyla alışveriş yaptı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.