Türkiye'nin en önemli futbol takımlarını aynı projede buluşturan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım'la ortak olarak yürüttüğü Onların Gözünden Futbol Dünyası projesiyle futbolun yıldızlarını bir araya getirdi. Projede yer alan kulüplerin yanı sıra iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan özel tanıtım gecesi Grand Pera Emek Sahnesi'nde gerçekleşti.
Giriş: 04 Aralık 2018 SalıHayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım işbirliğiyle,“Onların Gözünden Futbol Dünyası” sosyal sorumluluk projesinde şehit, gazi ve engelli polis ailelerinin çocukları 5 büyük futbol takımının kulüp başkanları, teknik direktörleri ve kitleleri peşinden koşturan yıldız futbolcularının fotoğraflarını çekti. Çekimleri tamamlanan projede birbirinden ünlü yıldızlar, çocuklar için poz verdi. Başkan Revna Demirören önderliğinde; Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Monik İpekel, FatoşAltınbaş Sarıgül, Sitare Kalyoncuoğlu, Ayşegül Toplusoy’un da bulunduğu ve Proje Koordinatörü Özle Özer'in yer aldığı Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım işbirliğiyle Onların Gözünden Futbol Dünyası Projesi ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği Başkanı Revna Demirören ve Onların Gözünden Proje'sinin Sahibi Ahmet Yılmaz gecenin ev sahipliğini üstlendi. Projeden elde edilen gelir, Fiziksel ve zihinsel engelli çocuklara eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla bundan 5 yıl önce kurulan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği'nin inşası devam eden Rehabilitasyon ve Özel Eğitim Merkezi'nin tamamlanması için kaynak sağlamak ve şehit ailelerine destek olmak adına gerçekleştirildi. Sunuculuğunu başarılı televizyoncu Burcu Esmersoy'un üstlendiği gecede sevilen sanatçı Ebru Yaşar da mini bir konser verdi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.