HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Tuz almanızda bir sakınca varsa bu günlere dikkat edin. Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin. İş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler...

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, kabiliyetli, uyumlu, sanatkar bir insansınız. Elinizden her iş geliyor. Karşılaştığınız sorun ve engellerde en büyük yardımcınız kendinizi yenilemeyi bilmeniz. Sanatçı yapınızla sanat ve edebiyatla ilgili alanlarda başarı kazanmanız ve ünlü olmanız mümkün. Bu sene, ortaklaşa işlerden elde gelirlerinizde artış görülebilir.

Koç Burcu: Bugün olaylara karşı daha anlayışlı ve daha spiritüel bir yaklaşım sergilemelisiniz. Sinirlerinizi gereken yerlerde kontrol etmeniz gerekecek.  Kalabalık ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Öncülük etmeyi seviyorsunuz.

Boğa Burcu: Bugün dış ortamlarda, eğitim veya seyahate dayalı işlerinizde çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak, anın tadını almaya çalışacaksınız. İş ortamlarınızda yeteri kadar kendinizi rahat hissetmiyorsunuz.

İkizler Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınızı düzenleyecek, bu konuda ayrıntılarınızı tamamlamak için harekete geçeceksiniz. Önünüzdeki dönem harcamalarınız konusunda biraz dikkatli adımlar atmalısınız.

Yengeç Burcu: Bugün özel yaşantınızda olgun ve istediğiniz gibi davranacaksınız. Eğlenceli ortamların tadını çıkarın. İş hayatınızda duygusal tepkilerden kaçının.

Aslan Burcu: Bugün,iş ve hizmet hayatınızda enerjinizin son damlasına kadar çalışabilir, hırslı ve sorumlu yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. İş ilişkilerinizde her tür sorunu, kafanıza fazla takmaya meyillsiniz. Asabiyetten kaçının.

Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerinizde veya aşk hayatınızda olgun tavırlarınız sevdiğiniz insanın çok hoşuna gidebilir. İnsanlardan göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissetmeniz mümkün olacak.

Terazi Burcu: Bugün, eviniz ve ailenizle ilgili konularda bir çok işi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizde yaşanacaklar konusunda olayların iki yönünü incelemeden karara varmayın.

Akrep Burcu: Bugün, yakın çevrenizi işin içine alacak konularda kendinizden başka herkese yardımınız dokunabilir. Kafanızı olumsuz çalıştırmayın. Aşk hayatınız daha çok kalabalık yerlerde hareketleniyor.

Yay Burcu: Bugün harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir veya hesap yapmaya çalıştığınız için bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi ruhunuza yoğunlaştırın.

Oğlak Burcu: Bugün, işlerinizi hallettikten sonra sizi şevklendirecek ve hareketlendirecek işler peşine düşeceksiniz. Duyacaklarınız gün içinde kalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir.

Kova Burcu:Yoğun akan temponuzu biraz yavaşlatmak ve sağlığınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissedebilir ve gerçek duygularınızdan kaçabilirsiniz.

Balık Burcu: Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla gün içinde birkaç saat geçirmek size moral verecek. Hayatınızı destekleyen insanlara daha fazla kucak açmalısınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR