HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugün burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saatlerinde terazi burcunda bir yeniay oluşacak. Her tür ilişkimiz önem kazanmaya başlıyor. İkili ilişkiler ve ortaklı işlerimiz konusunda önemli başlangıç ve kararlarımızı bu yeniay sonrası devreye sokabiliriz. Bu yeniay ilişkilerimiz konusunda bizi harekete geçirecek.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sevimli, cömert, dürüst, adaletli, şanslı bir insansınız. Profesyonel bir iş hayatınız olacak çünkü oldukça dürüst ve adaletli bir insansınız. Aşırı savurganlığı ve para harcamalarınızı bir kenara bırakmalısınız. Ailenize çok düşkünsünüz. Bu sene, yenilikler sizinle olacak. Acele kararlar almamaya çalışın.

Koç Burcu: Bu yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz alanınızda yeni başlangıçlarınızı ayağınıza taşıyabilir. Özel hayatınıza dair alacağınız kararlar bu dönem etkili olacak.

Boğa Burcu: 15 gün boyunca yeni bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak. Yaptığınız işlerden bu ay fazlasıyla keyif alacaksınız.

İkizler Burcu: Yeniayla beraber, aşk hayatınızda, çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda, yaratıcılık isteyen işlerinizde, hobi alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu: 15 gün boyunca evinizle ilgili konularda yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz ev değiştirme, satın alma ve satma  gibi etkileriniz için harekete geçin.

Aslan Burcu: 15 gün boyunca satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, iletişimle ilgili işlerinizde yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilir, bu alanlarda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu: Gününüze para alanlarınızda oluşan bir yeniayla giriş yapıyorsunuz. Paraya dayalı işleriniz için bu tarih ve sonrası harekete geçmelisiniz. Şanslı bir dönem olacak.

Terazi Burcu: Bu yeniay, hayatınıza dair önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için sizi atağa geçirebilir. Yakın çevrenizle beraber hareket ederek yeni kararlar almaktan çekinmeyin.

Akrep Burcu: 15 gün boyunca kadersel alanınızda değişik ve nedensel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeniay diğer burçların aksine hiçbir konuda harekete geçmemeli, yaşayacaklarınızın kadersel temalar olduğunu bilmelisiniz.

Yay Burcu:  Bu yeniay, sosyal çevrenizde, grupsal işlerinizde ve organizasyona yönelik atılımlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınız gündeme getirebilir. Bu dönem çevreniz size fazlasıyla yardımcı olacak.

Oğlak Burcu: 2 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda yeni oluşumlar, fikir ve tekliflere ve önemli olaylara açık olacaksınız. Başlangıç ve kararlarınızı bugünden sonra uygulayabilirsiniz.

Kova Burcu: Bu yeniay,  yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir. Bu alanda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu tarihten sonra 15 gün boyunca ortaklaşa maddi konular, sevdiğiniz insanın parası ve mali giderler alanınızda yeni başlangıçlarınız gündeme gelebilir. Değişik ve farklı bir ay geçireceksiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR