HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Yengeç burcunda dolaşacak. Göğsümüz ve midemiz, mide boşluğundaki organlarımız bir iki gün hassas olabilir. Sigara ve içkiden kaçınmalı, tüketiyorsak az kullanmaya gayret göstermeliyiz. Şeker hastaları bu iki güne çok dikkat etmemeliler. Yürüyüşe çıkmak, aile ziyaretleri gerçekleştirmek, fazla harekete ihtiyaç duyulmayan aktivitelerde bulunmak en iyisi.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, anlayışlı, savurgan, dikkat çeken, yetenekli bir insansınız. İyiliksever yönünüzle, çevrenizdeki insanlardan  hayır duaları alabilirsiniz. Çok dikkat çeken ve sivrilen bir insansınız, o yüzden başarıya ulaştığınızda kibirinizi kontrol etmesini öğrenin. Bu sene, maddi konularda şanslı bir yıl olacak ama anlık tepkiler sizi yormasın.

Koç Burcu: Güne aile konularınız veya ev hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Yine de bugün iş alanlarınızda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Düşünceleriniz çözüme yönelik çalışacak.

Boğa Burcu: Bugün yakın çevre konularınız, iletişime dayalı işleriniz daha ön planda olabilir. Üretken olacağınız işlerde, sanat alanlarınızda keyfinize diyecek olmayabilir. Beklenmedik olaylar karşısında ani tepkilerden kaçının.

İkizler Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda, kalabalık alanlarda para konularında ani tepkiler verebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda herşeyi siz düşünüyorsunuz ve bugün onlarla yine de keyfiniz yerinde olacak.

Yengeç Burcu: Bugüne, kişisel istekleriniz ve beklentileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızda bazı stresleriniz gün içinde sizi yorabilir. Yakın çevrenizdeki insanların yardımına koşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün derinden giden, biraz isteksiz yapınızla olayları dışarıdan izlemek daha hoşunuza gidebilir. Seyahat, eğitim alanlarınızda beklenmedik olaylara kafanız takılmasın.

Başak Burcu: Bugün hayatınızla ilgili konularda konuşmalar ve görüşmeler ön planda olabilir. Sosyal ortamlarda kendinizi göstermeyi seveceksiniz.  Parasal meselelere biraz sakinlikle yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu: Güne iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Ortaklı işlerinizde bazı düzenlsizlikler oluşabilir. Kafanızda oluşturduğunuz fikir ve düşünceleriniz için bugün bazı planlar ve gözden geçirmeler yapabilirsiniz.

Akrep Burcu: Arkadaşlarınız ve sosyal çevre ortamlarınızda önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir. Bugün dış ortamlar, yerler daha fazla ilginizi çekecek ama iş alanlarınızda bazı tepkiler vermeye müsaitsiniz.

Yay Burcu: Bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşma ve  anlaşmalar gündeme gelebilir. Kendinizi fazlasıyla hareketli ortamların içinde bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında beklenmedik tepkilerden kaçının.

Oğlak Burcu: Değişik yerlerde bulunmak, seyahat planları bu aralar daha fazla  ilginizi çekiyor. Özel yaşantınızda gün içinde ufak tefek anlaşmazlıklar olsa bile, sevdiğiniz insanın isteklerine önem vereceksiniz.

Kova Burcu: İletişime dayalı iş alanlarınızda bugün bazı anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün özel hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler sizin için önemli olacak. Sevdiğinizle paylaşımlarınız keyfinizi arttıracak. Bugün, keyfiniz için yapacağınız harcamalarınız fazla olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR