Bu Pazar ve haftabaşı Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. İkizler Burcu astrolojide omuzları, kolları, elleri ve ciğerleri temsil eder. Ay bu burçta dolaşırken bu organlarımızı hassaslaştırdığından acil olmadıkça operasyonlardan bu tarihler arası kaçınmakta fayda var. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Bu iki gün sosyalliğimiz ve iletişimimiz yüksek akacak.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sezgili, başına buyruk, hayalperest bir insansınız. Aşırı duygusal yapınız nedeniyle, özel yaşantınızda zaman zaman zorluklar yaşamanız mümkün. Hayalperest yönünüzü, aratıcı alanlarınızı iş hayatınıza yönlendirirseniz, başarılarınız artar. Bu sene, iletişiminiz yüksek olacak. Önemli bağlantılar sayesinde gücünüz artıyor.
Koç Burcu: Kafanızdaki iş planları ve kuvvetli bağlantılar bu Pazar sizi hareketlendirebilir. Hızlı iletişimle kısa vadeli planlarınızı, aktivitelerinizi devreye sokabilir ve enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Daha az samimi olduğunuz veya yeni tanıdığınız insanlar hayata daha iyimser gözlerle bakmanıza neden olabilir. Bu Pazar evinize ve ailenize yapacağınız harcamalar ve alışverişler hoşunuza gidecek.

İkizler Burcu: Bu Pazar kendi isteklerinizle hareket ederken, bir yandan da ailenizle ortak para konularınızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Etrafınızda yaşanan olaylardan ders çıkararak ilerlemek önemli olabilir.

Yengeç Burcu: İlişkide olduğunuz insanlarla ortaklaşa hareket etmek sizi bu Pazar mutlu kılabilir. Duygularınızı pratik bir şekilde ele alacaksınız. Biraz soğukkanlılık çok işinize yarayabilir.

Aslan Burcu: Sahip olduğunuz şeylere bakış açınız bu Pazar sağlam olacak. Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz için panik yapmanıza hiç gerek yok. Sosyal ortamlarda hayat görüşünüz etrafınızdakilere ilham verebilir.

Başak Burcu: Aşk hayatınızda güçlü adımlarla ilerlemek ve sevdiğiniz insandan destek almak sizi daha da güzelleştiriyor. Dış ortamlarda enerjinizle bu Pazar adeta parlayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Terazi Burcu: Sorgulamalarınız hiç bitmiyor ama bir yandan da hayatınızı düzene sokmak adına işinize yarıyor. Bugün ruhunuzla olan bağlantınız aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. Nefes almak için dış ortamları tercih edin.

Akrep Burcu: Sosyal bağlantılarınızın güçlendiği bu dönemde sağlam iletişim birçok işinizin anahtarı. Bu Pazar arkadaş bağlantılarınızda aradığınız sonuçları bulabilirsiniz. Parasal konulara bu kadar takılmayın.

Yay Burcu: Tepedeki insanlarla nasıl bağlantı kuracağınızı iyi biliyorsunuz. Bu Pazar her anlamda göz önünde olacağınız yerlerde gücünüz yüksek. Özel yaşantınızda sevdiğinizle güzel bir kaçamak ve tatil planı devrede olabilir.

Oğlak Burcu: Kendinizi daha az güvende hissettiğiniz yerlerde bu Pazar gücünüzün daha etkili çalıştığını görebilirsiniz. Kendinizi hayata ve akışa bıraktıkça işlerin daha da ilerlediğini göreceksiniz.

Kova Burcu: Enerjiniz artarken bu Pazar, kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınız kuvvetli olacak. Birşey isterken ne istediğinizden gerçek anlamda emin olun. Özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir.

Balık Burcu: Güçlü arkadaşlarınız özel yaşantınız için harekete geçebilir ve size istediğiniz ilişkinin kapılarını açabilirler. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz bu Pazar devrede olacak ama sosyallikten de uzak durmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR