Bugün Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Bu bir kaç gün mümkün olduğunca bu operasyonları olmamakta fayda var. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durmalıyız. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; derin, iyi huylu, akıllı, dost canlısı ve duygusal bir insansınız. Hayatınızda başarı size kolay gelecek yalnız kolay tatmin olmayan yapınızla, başarıya ulaştığınızda farketmeyebilirsiniz. Mutlu ve güzel bir çevreniz olsun istiyorsunuz. Bu sene, hayat sizi birçok açıdan destekleyecek.
Koç Burcu: Maddi konularda hayat sizi destekliyor olacak. Bugün iş ortamlarınızda yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Heyecanlı konuşmalar, farklı oluşumlar devrede.
Boğa Burcu: Bugün, aşk hayatınızda kalıcı ve sağlam adımlarla, sorumluluklarınızı bilerek ilerleyeceksiniz. Uzun soluklu ilişkilere başlamak için iyi bir zaman. Kendinizle ve ruhunuzla temas halinde olacaksınız.
İkizler Burcu: Aile hayatınızda yapılması gerekenler devrede olacak. Onlarla vakit geçirmekten hoşlanacaksınız. Büyükleriniz hayat adına sizi destekliyor olacaklar. Mutlu bir gün.
Yengeç Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlarla iyi anlaşacaksınız. Ailevi sorumluluklarınızı onlar da destekliyor olacaklar. Yeni gelişmeler adına hayat size göz kırpıyor.
Aslan Burcu: Bugün, aile hayatınızda parasal konularda güven altındasınız. Onların ihtiyaçları için bir şeyler yapmak önem kazanabilir. Değişik yer ve ortamlarda bulunmak sizi keyiflendirebilir.
Başak Burcu: Yakın çevre ilişkilerinizden hayatınızla ilgili konularda desteğiniz tam olacak. Parasal konularda anlık ve sıradışı davranmak isteğiyle hareket edebilirsiniz. Biraz buna dikkat.
Terazi Burcu: Bugün maddi konularda sorumlulukla ilerleyebilirsiniz. Geri planda olduğunuz işlerinizin daha kolay ilerlediğine şahit olacaksınız. İş hayatınızda güzel haberler alabilirsiniz.
Akrep Burcu: Arkadaşlarınız her tür konuda sizi destekliyor olacak. Onlardan önemli bir işinizde yardım göreceksiniz. Aynı şekilde sizin olaylara sorumlu yaklaşımınız onların hayatını da kolaylaştirabilir.
Yay Burcu: Çalışmasanız bile herhangi bir işinizin sonuçlarını alabileceğiniz, güzel ve destekleyici haberlerin yaşanacağı bir gün. Geri planda işleyen konuların hayatınıza katacağı anlam ve keyif yüksek olacak.
Oğlak Burcu: Yabancı ortamlarda, seyahatlerde, arkadaşlarınızla planlı bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizin her tür konuda sizi desteklediğini görecek ve mutlu olacaksınız.
Kova Burcu: Kalabalık ortamlarda planlı davranmanız yerinde olacak. Ortaklaşa maddi konularda sorumluluklarınızı bileceksiniz. Yaratıcı fikirler bu dönem size kazandırabilir.
Balık Burcu: Bugün, özel hayatınızda partnerinizin akrabaları veya kardeşleriyle bağlantılarınız devrede olabilir. Beraber ortak adım atmaktan korkmayın, keyifli bir gün olacak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR