Bu haftasonu Ay Kova Burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide, Kova burcu, dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği, topukları temsil eder. Acil olmadıkça bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımıza yüklenmemeli ve operasyonlarından kaçınmalıyız. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, iş görüşmelerinde kendimizi rahat ifade etmek ve iyi intiba bırakmak için harika günler.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; duyarlı, zeki, çabuk etkilenen, araştırmacı, kararsız ve biraz huysuz bir insansınız. Politika, hukuk, yönetim ve araştırma isteyen işler tam size göre. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi seviyorsunuz. Bu sene, özel hayatınızda güzel gelişmelere gebesiniz.
Koç Burcu: Bugün sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan hayatınıza dair desteklendiğinizi bilmek güzel olacak. İşbirliğine yatkın davranışlarınızla ayrıca sevdiğiniz insanla veya ortaklarınla iyi anlaşacaksınız.
Boğa Burcu: Bugün , kariyer ortamlarınızda şartlarınızı kolay oluşturacaksınız. İş alanlarınızda sergilediğiniz çabaların karşılığını kolay alabileceğiniz bir gün olabilir. En azından kendinizi çok da sıkmadan da bazı işlerinizi halledebileceğinizi göreceksiniz.
İkizler Burcu: Bugün, seyahate çıkma, değişik yerlerde bulunma arzunuz yüksek olacak. Yine hayatınıza heyecan katacak projeler, yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi rahat ortaya koyacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizi destekliyor.
Yengeç Burcu: Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek kendinizi iyi hissettirebilir. Davranışlarınızdaki değişimleri, parasal alanlara aktardığınız takdirde çok rahat edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.
Aslan Burcu: Bugün ve bir kaç gün boyunca evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar hoşunuza gidebilir. Çevrenizden faydalanmasını iyi bileceksiniz.
Başak Burcu: Bugün ve bir kaç gün boyunca iş ve hizmet alanlarınız devrede olacak. Para kazanmaya odaklı olduğunuz bu dönem, işlerinizin karşılığını almak sizin için önemli olacak. Bu konularda uygun bir gündesiniz.
Terazi Burcu: Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Eşiniz veya sevdiğiniz insandan alacağınız destekle kendinizi bir çok açıdan şanslı hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde dengeyi sağladığınız bir gün.
Akrep Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda dinlenmek ve kendinizi adeta sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Bugün yapabiliyorsanız bir çok işinizi evinizden halletmeye çalışın. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirmelisiniz.
Yay Burcu: Bugün, yakın çevrenizle, arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizi bir araya getirmek zor olmayacak. Yine geleceğe dayalı işlerinizde üzerinizde gereksiz bir iyimserlik hissedebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki oluşumları paraya dökmek ve karşılığını almak için harika bir gün olabilir. Mantığınızı ve duygularınızı iyi kullanmasını bilecek, bir çok alandaki işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Gözler üzerinizde.
Kova Burcu: Bugün, kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz harika bir gün olabilir. Karşınıza çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesini bileceksiniz. Başınızı alıp gitme isteğiniz bu aralar yüksek.
Balık Burcu: Bugün canınız pek önemli işlerle uğraşmak istemezken, daha geri planda olacağınız işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Rüyalarınızı ve sezilerinizi karar verirken devreye sokamaya çalışın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR