Bugün gökyüzünde güneş-neptün karşıtlığıyla aldatıcı etkiler oluşacak. Aldanmalara, aldatılmalara açık olacağız. Bu yüzden de önemli görüşme ve konuşmalardan kaçınalım, yapmak zorunda kalırsak şartların gerçekçiliğinden iyice emin olmaya çalışalım. Enerjimiz düşük olabilir. Bu yüzden alerjilere, enfeksiyonel hastalıklara ve zehirlenmelere açık olacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hayat boyu başarılarınız duygusal ilişkilerinizden ve etkili dostluklarınız gelecek. Şanslı bir insansınız ve insanlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini biliyorsunuz. Karşı cinse ilginiz yüksek ve hep duygularınızın peşinden gitmeye müsaitsiniz. Bu sene, gözlerinizi iyi açın. Yeni yer ve ortamlar içinde bulunacaksınız.
Koç Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Bazı durumların sağlığınızı yanlış etkilemesine izin vermeyin. Beklenmedik olaylar karşısında daha net durmaya çalışın.
Boğa Burcu: Sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarını dinlerken bugün dikkatli olun ve önemli görüşmelerden kaçının.
İkizler Burcu: İş hayatınızdaki karmaşanın veya belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının fikirlerine hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda çok fazla güvenmeyin.
Yengeç Burcu: Düşünsel olarak kafanız karışık olacak. Önemli kararlar almayın. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira bugün kolay etkilenmelere ve kandırılmalara açık olacaksınız.
Aslan Burcu: Özellikle bugün parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı gözünüzü dört açın. Yine bir banka işiniz, ödemeniz varsa, borç alacaksınız, şartların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin.
Başak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, aldanmalara dikkat. Onunla olan iletişiminizde mümkün olduğunca dürüst olun ve ondan da olmasını isteyin.
Terazi Burcu: Enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Bugün iş arkadaşlarınızın veya birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.
Akrep Burcu: Bugün iş alanlarınızda esnek ve rahat davranışlarınızla hareket edeceksiniz. Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın.
Yay Burcu: Aile ortamlarınız, iş hayatınızda sizi yanıltabilir. Bugün, geçmişi anmak ve geçmişte yaptıklarınız hakkında konuşmak ön planda olacak. Sosyallikten biraz uzak durmanız ve kendi içinize kapanmanız söz konusu olabilir.
Oğlak Burcu: Bugün iş ve kariyer konularınız daha fazla ön planda olabilir. Kafanızda bazı karışık durumlar söz konusu. Yakın çevrenizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.
Kova Burcu: Bugün maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortaklaşa para işleriniz veya banka işleminiz varsa başka birgün yapmaya çalışın.
Balık Burcu: Bu Cuma iş alanlarınızdaki yoğunluklar ön plana geçmeye başlayacak. Hayatınızdaki kararsızlıklar ve karmaşalar, özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR