HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Terazi burcunda dolaşıyor. Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Özellikle öğleden sonraları bol su tüketmek faydalı olacak. Kalça, mesane, böbrek ameliyatlarından acil olmadıkça kaçınmalıyız. İkili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve bitirmek için uygun günler. Tiyatro, konser, opera etkinlikleri hoş olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; geleneksel ve toplumun belirlediği temel kurallara karşı çıkma özelliğiniz çok yüksek. Hayatınız içerisinde size yol gösterecek ve yardımcı olacak bir sürü dostluklarınız olacak. Onlara karşı biraz daha vefalı olmayı öğrenmelisiniz. Bu sene, sosyal çevreniz size yeni fırsatlar yaratacak.

Koç Burcu: Planlarınız yavaş yavaş devreye girmeye başlıyor. İş alanlarınızda göreceğiniz destekler yüzünüzü güldürecek. Bir de şu sıkılganlığınız ve davranış değişiklikleriniz olmasa hayatı daha rahat algılayacaksınız.

Boğa Burcu: Aşkınızla bugün kısa vadeli planlarınız devreye girerken, yakın çevrenizin ilişkiniz konusunda sizi desteklediğini göreceksiniz. Sanatla uğraşıyorsanız, önemli şanslar ve fırsatlar kapınızı çalabilir.

İkizler Burcu: Aile hayatınızda huzuru ve mutlululuğu yakalayacağınız bugün, gayrimenkul alım, satımı için şanslı etkiler altındasınız. Yine ailenize parasal yardımlar söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla beraber istediğiniz veya beklediğiniz bir haber varsa size ulaşabilir. Yine iletişime dayalı işlerinizde çeşitli fırsatlarınız olacak. Huzuru kalbinizin derinliklerinde hissetmeye çalışın.

Aslan Burcu: Duygusal olarak mutlu ve iyimser olacağınızdan tutamayacağınız sözler vermeye meyilli olabilirsiniz. Yakınlarınızın sağlığı konusundaki endişelerinizi zihninizden temizleyin.

Başak Burcu: Aşk hayatınızda hemen gözle görülür adımlar istiyorsunuz. Bu  kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızdan kaynaklanıyor. Tutkularınızı herkes bilmese bile, kendi içinizde serbest bırakmalı, aşkta hesaplar yapmamalısınız.

Terazi Burcu: Yaptıklarınızın karşılığını görmek, manen sizi yükseltecek. Özel hayatınızdaysa duygusal çalkantılar akşam saatlerinde devrede olabilir. Sevdiğiniz insana karşı hemen tepki vermekten çekinin.

Akrep Burcu: Grupsal çalışmalarda, kalabalık ortam ve aktivitelerde şans sizden yana olacak. Herkesin desteğini hayatınızda göreceksiniz. Mütevazılığı bir kenara bırakarak hareket edin çünkü bazı şeyler sizin çalışmalarınızın karşılığı ve siz bunu çoktan hakettiniz.

Yay Burcu: Mükemmeliyetçi iş yapınızdan biraz taviz verseniz bile, girişimci ve ateşli yanlarınız herkes tarafından takdir görecek. Acele adımlardan kaçınmalı, kendinize olan güveninizle hareket etmelisiniz.

Oğlak Burcu: Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işler alanlarınızda şansınız çok yüksek.  Devreye girecek yeni projeler, konular sizi heyecanlandırabilir. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız tatil konuşmaları ve planları sizi mutlu edebilir.

Kova Burcu: Hayata filozofça yaklaşacak, gezeceğiniz, göreceğiniz yerlerde ruhunuzun tamamlandığına şahit olacaksınız. İş alanlarınızda çeşitli fırsatlarınız ve şanslarınız olacak. Başka insanları bilgeliğinizle beslemeyi unutmayın.

Balık Burcu: Bugün duygusal olarak, kendinizi güçlendirmelisiniz. Yoğun duygular altında olacak, yaşadığınız olayları içsel olarak daha fazla hissedeceksiniz. Sakin durmak, olaylara anlayışla yaklaşmak önemli olacak.
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR