HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi oluşan güneş- satürn, merkür-satürn karesiyle, otorite figürleri, iş verenler, hükümet yetkilileri, bürokrasi ve ailemizle olan işlerimizde bazı sıkıntılar ve zorlanmalar görülebilir. Kardiyovasküler sistemimiz, kalbimiz ve yaşam canlılığımız olumsuz etkileneceği için bu haftasonu sağlığımızı zorlayacak hertür aktiviteden uzak duralım. Negatif düşünmek ve olayların zor yanını görmek öne çıkabilir.


Koç Burcu: Bugün, eğlenceye yada aşk hayatınıza dayalı parasal konularda harcamalarınızı fazla bulabilir bunun sonunda moralinizi hemen bozabilirsiniz. Parasal sorumluluklarınızı kafanıza çok takmayın.

Boğa Burcu: Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Olumsuz fikirler, negatif düşünceler karşısında birbiriniz anlamadığınızı düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu cumartesi, yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak ama yine de  para alışverişlerine dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu: Maddi konularda negatif düşünmeye meyilli olacaksınız. Aşk hayatınıza, çocuk alanlarınıza ve eğlenceye dayalı harcamalarınızda  bir takım zorlanmalar, sizin hayatınıza negatif bakmanıza neden olabilir.

Aslan Burcu: Aile hayatınızda kolay moraliniz bozulabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Aile sorumluluklarınız hayatı dolu dolu yaşamak isterken kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir anda sizi aşağıya çekebilir.  

Başak Burcu: Yakın çevrenizin sorumlulukları, fikirsel olarak sizi yorabilir, özellikle konuşmalarınızda, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, bugün  çok dikkatli adımlar atmalısınız.

Terazi Burcu: Sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada bulunacağınız yerlerde parasal konulara kolay moraliniz bozulabilir. Negatif etkilerden uzak durmaya çalışın, olayları kafanızda büyütmeyin.

Akrep Burcu: Özellikle iş sorumluluğunuz  ya da kafanızdaki bir görüşme veya bir konuşma sizi moral olarak aşağıya çekebilir  bir takım konuşmalar sizi zorlayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Özellikle tehlikeli yer ve ortamlardan kaçınmanız gerekebilir. Dış ortamlarda ve seyahatlerde  beklenmedik olaylara açık olacaksınız, beklenmedik bir takım olaylar özellikle hayata geniş açıdan bakmanızı zorlaştırabilir.

Oğlak Burcu: Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde ya da iletişiminizde  bazı bozulmalar oluşabilir, borç almaya, vermeye bu günler dikkat etmelisiniz. Parasal konularda, bulunacağınız sosyal ortamlarda kolay moraliniz bozabilir.
 
Kova Burcu: Bugün, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iş yüzünden anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız yerlerde tartışmalara ve problem yaşamaya açık olacaksınız.

Balık Burcu: Bugün yapmanız gereken işlerinizin ve uzak çevrenizin sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Geleceğe dair önemli sorumluluklarınızda bakış açınız biraz dar ve negatif olabilir.

Etiketler
Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR