Bu gece saat 21:15 te oluşan akrep bucundaki dolunay bizi sahip olduklarımız konusunda hassas kılabilir. Hem özel hayatımıza, hem de parasal ilişkilerimize bu dolunay dikkat etmeliyiz. Venüs- plüton karesiyle, ilişkilerimizde manipülasyonlarla, yönlendirmelere, kıskançlık ve sorunlara açık olabiliriz. Bazı ilişkilerimizde bozulmalar ve sorunlar oluşabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; anlayışlı, alçakgönüllü , başarılı, kolay tatmin sağlayan, onurlu bir kişiliğiniz var. Oldukça şanslısınız ve bu şansınızı hayatınız boyunca ihtiyacı olan insanlar için kullanacaksınız. Değişik yerler görme, suya yakın yerlerde yaşama ve deniz yolculukları yapma ihtimaliniz çok yüksek. Bu sene, ilişkilerinize ekstra özen göstermeniz işinize yarayabilir.
Koç Burcu: Bugün oluşacak dolunay, ortaklaşa para konularında hassas gelişmelerin ortaya çıkacağını anlatıyor. Ortaya çıkacak bir ödemeye kafanızı çok takmamaya çalışın. İlişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir.
Boğa Burcu: Bugün, oluşan dolunayla beraber özel hayatınızda ve süre gelen ilişkinizde önemli adımlar atabilir, kararlar alabilirsiniz. Birkaç gün sevdiğiniz insanla ilişkinizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.
İkizler Burcu: Bugün oluşan dolunay sizin iş, hizmet veya sağlık alanlarınızda önemli kararları gündeme oturtabilir, beklediğiniz bir sonuç karar aşamasına geçebilir. İş ve sağlık alanlarınızdaki streslere bu birkaç gün dikkat etmelisiniz.
Yengeç Burcu: Bugün , aşk hayatınızda önemli kararlar gündeme gelebilir. Geçtiğimiz ay fazlasıyla ihmal ettiğiniz özel hayatınızı bu ay başıboş bırakmamalı, aynı özeni ilişkinize de göstermelisiniz.
Aslan Burcu: Aile hayatınızda ve evinizle ilgili konularda önemli kararlar almaya müsait olacaksınız. Gündeminizi meşgul edecek konular karara bağlanabilir veya bu konuların en üst seviyeye ulaştığına şahit olabilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün yakın çevre alanlarınızda bir dolunay gerçekleşecek. Akraba, kardeşler veya komşularınızla ilgili konularda kararlar oluşabilir. Yakın çevre ilişkileriniz, iletişime dayalı konularda hassaslıklara açıksınız.
Terazi Burcu: Bugün kendi parasal konularınızla ilgili olarak bir dolunay yaşayacaksınız. Sahip olduklarınız konusunda kararlarınız gündeme gelebilir. Veya kendi parasal konularınıza odaklanmak durumunda kalabilirsiniz.
Akrep Burcu: Dolunay, en fazla sizleri etkileyecek. Evlenme teklifi, evliliğe bağlı taşınma gibi işleriniz bu dolunay gündeminizde olacak. Yine bugünlerde özel hayatınızda alacağınız kararlar, kendi kişisel hayatınızı etkileyecek.
Yay Burcu: Bugün oluşan dolunay sizin kadersel alanlarınızı etkiliyor olacak. Bir olayın iç yüzünü öğrenebilir, işinizle ilgili konularda sonlanmalar, karara bağlama gibi etkiler altında olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.
Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek. Yine önemli projeler gündeme gelebilir veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı kararlar alabilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün itibarıyla , kariyer alanlarınızda yeni iş ve teklifler gündeme gelebilir. Önemli kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Aile hayatınıza ve iş konularınıza dair hassaslıklara açık birkaç güne hazırlıklı olmalısınız.
Balık Burcu: Bugün oluşan dolunay sizin uzak çevre, uzak akrabalar alanlarınızda oluşacak. Zihniniz seyahat, eğitim, medya, ticaret, yabancı işlerle meşgul olabilir ve bu alanlarda önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR