HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. İkili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.Yeni projeler ortaya koyulabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duyarlı, tutkulu, özgür, ileriyi gören ve ne istediğini bilen bir kişiliğe sahipsiniz. Küçük yaşlardan beri ne olmak ve ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Bu da kariyerinizi rahat şekillendirmenize neden olmuş. Bu sene, kariyerinizde önemli kıpırdanmalara açık olun.

Koç Burcu: Enerjiniz o kadar dağınık ki, hızlı ve aceleci tavırlarınızla hangi alana yönlenmeniz gerektiği konusunda bu aralar pek bir fikriniz yok. Sizi rahatlatacak ve yol gösterecek insanlara olan ihtiyacınızı gidermeye bakın.

Boğa Burcu: Bugün arkadaş ortamlarınızda rahat ve keyifli enerjilerle yola koyulabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda insanlar sizinle paylaşım içinde olmaktan zevk alacaklar. Düşüncelerinizi gözünüzde büyütmeyin.

İkizler Burcu: Siz işinizi mükemmel yaptıkça endişeleriniz azalacak. Yapacağınız projeler ve fikirleriniz üzerine yoğunlaşın ki, ne kadar verimli olduğunuzu farkedin.

Yengeç Burcu: Değişik insanlar size yapacaklarınızla ilgili konularda ilham veriyorlar. Onlarla daha fazla vakit geçirmelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanları anlamak bu dönem kolay olmayacak.

Aslan Burcu: Ailenize yapacağınız harcamalar sizi keyiflendirebilir. Yeni insanlardan haber alacak, yapacağınız telefon görüşmelerinde sevdiklerinize ileri vadede sözler vereceksiniz.

Başak Burcu: Kısa vadeli planlara odaklanmak bugünün konusu olmalı. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı şefkatli, istekli ve bir o kadar da anlayışlı bir tablo çizebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün para dengenizi oturtma konusunda kolay  memnun olmayacaksınız. Bu da beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanıyor. Yine de parasal anlaşmalar ve bazı para konuşmaları gün içinde ortada dönebilir.

Akrep Burcu: İnsanların sizi yargılaması veya tenkit etmesi bu kadar önemli olmamalı. Geleceğiniz adına düşündüklerinizi uygulamak için doğru birkaç gün içindesiniz. İstekleriniz özel yaşantınızı zorlayabilir.

Yay Burcu: Sevdiğiniz insanla anlaşmak, konuşmak potansiyeliniz yüksek. Ayrıca ev hayatınızda da hayalperest ve biraz da tembel etkiler altındasınız. İşte beklediğiniz güzel gelişmelerin sinyalini yavaş yavaş alıyorsunuz.

Oğlak Burcu: Yorgunsunuz ve aslında el atmanız gereken bir çok konu olmasına karşın, içinizden bir şey yapmak gelmiyor. Hemen silkelenin ve enerjinizi doğru yönlendirin.

Kova Burcu: Toplumsal işleriniz bugün devrede olurken, hayalgücünüzü istediğiniz şekilde kullanmanız bazı işlerinizde fark yaratmanıza neden olabilir. Aileniz ve işiniz arasında bocalayacağınız birkaç gün sizi bekliyor.
 
Balık Burcu: Kaçış yolunu bulduğunuz anda sorunlarınızı göz ardı etmeye hazırsınız. Bir yandan da geleceğinize yönelik işleriniz sizi bunaltabilir. Evle ilgili konuşmalar, bir ev alma, kiralama fikri bu aralar aklınızdan çıkmayabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR