Haftaya ay oğlaktayken daha çok iş ve ticaret konularına odaklı olarak başlayabiliriz. Çarşamba günü oluşan merkür- jüpiter üçgeniyle oldukça şanslı ve fırsatı bol birkaç gün geçirebiliriz. Cuma günü, olayların derinine inmekten keyif alacağız. Cumartesi bazı ilişkilerimizde bozıulmalar yaşarken, bazı ilişkilerimizde istediğimiz destekler bizim olacak. Pazar günü gece saatlerinde koç burcunda bir yeniay oluşacak. Oldukça aktif, hareketli ve girişimi bol bir dönem içine giriyoruz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çekici, güçlü, tutkulu ve hayatı önemseyen bir insansınız. Güçlü bir bünyeniz olduğundan sağlıkla ilgili konularda bir çok kereler şans sizden yana olacak. Kuracağınız önemli ilişkiler hayatınızın 2.döneminde size daha fazla yarar sağlayacak. Bu sene, özel hayatınızda önemli kararlar devreye girebilir. Bekarsanız evlenebilirsiniz.
Koç Burcu: Bugün iş alanlarınızda yakalayacağınız fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Uzun zamandır zorlandığınız iş ve kariyer alanlarınızda olumlu etkileşimler yüzünüzü güldürebilir.
Boğa Burcu: Bugün, yine kendinizi bir çok konuda şanslı hissedeceksiniz. Tamamen geleceğinize odaklı planlarınızın peşine düşmelisiniz. Sosyal ortamlarda geçmiş zamanda hoşlandığınız bir insan karşınıza çıkabilir.
İkizler Burcu: Bugün, eviniz, aileniz ve ortaklaşa para durumunuzda isteklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ani düşünceler ve fikirler farklı davranmanıza neden olabilir.
Yengeç Burcu: Ortaklaşa işleriniz için bugünün olumlu etkilerinden faydalanabilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız keyif bugünde fazla olacak. Bugün sevdiğiniz insanla toplum önünde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin.
Aslan Burcu: Bu haftabaşı etkili bir çalışma sizi bekliyor. Çok çalışacak ve bir çok işinizi bugün çözümleyeceksiniz. beklenmedik yerlerden göreceğiniz şanslı etkileriniz devam ediyor. Yine de seyahatlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız.
Başak Burcu: Bir kaç gündür evinize veya ailenize yönelik koşturmalarınız bugün yerini, eğlenceli konu ve olaylara bırakabilir. Sevdiğiniz insanın söylediği bazı şeyler, bazı imalarını manidar bulabilir ve üzerinde düşünebilirsiniz.
Terazi Burcu: İletişimi yüksek akan bir kaç günün ardından bugün ev ve aile hayatınızın detaylarına odaklanabilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize ayıracağınız zaman onlarla keyifli paylaşımlara neden olabilir.
Akrep Burcu: Geleceğe yönelik düşünülerek atılacak her adım ileride işinize yarayacak. Başkalarını etkilemek bu dönemde sizin için oldukça önemli. Sanatsal işlerinizde bu hafta güzel gelişmeler yaşanabilir.
Yay Burcu: Bugün gün içinde maddi konularda etkili davranacaksınız.. İş ve aile alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız ama bu keyif ve tatmin duygusu, harcamalarınız konusunda biraz abartılı davranmanıza sebep olabilir.
Oğlak Burcu: Özel hayatınızda keyfiniz yerinde ve güzel oluşumlara açıksınız. İş konularına harcayacağınız enerjinin karşılığını almak bugün sizin için önemli olacak. Bu hafta oldukça şanslı bir hafta içindesiniz.
Kova Burcu: Bugün genel olarak üzerinizde bir üşengeçlik ve isteksizlik oluşabilir. Hayatınızdaki güzel gelişmeler keyfinizi ve enerjinizi yerine getirecek. Bugün iş konularında şansınız yüksek akabilir.
Balık Burcu: Bugün sosyal ortamlarda önemli insanlarla bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızla etkili planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizin hayatında oluşan güzel gelişmeler sizi de sevindirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR