HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün akşama kadar Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Genel anlamda;  bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; halkla ilişkiler ve işin içinde insan olan her tür işte kendinizi gösterebilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda hareket etmeyi iyi beceriyorsunuz. Bu sene, adım atmanız gereken konularda üzerinizdeki üşengeçliği bir kenara bırakın, o zaman şartlar istediğiniz gibi olabilir.

Koç Burcu: Bugün, uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. İdealler, fkirler, eğitim konuları, yeni yerler sizi harekete geçirebilir. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla bir seyahate çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu: Kendi paranızdan daha çok sevdiğiniz insanla veya hayatınızı paylaştığınız kişiyle parasal planlarınız etkili olabilir. Sosyal çevrenizde konuşulan bir konu bugün yeniden karşınıza gelebilir.

İkizler Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular bugün devrede olacak,  beraber planlar yapacaksınız. Özellikle beraber yaptığınız bir aktivite, faaliyet varsa bugün birbirinizi duygusal olarak harekete geçireceksiniz.  

Yengeç Burcu: Bugün, Pazar olmasına rağmen çalışmaktan korkmayacak, bir çok işinizi halletmeye çalışacaksınız. Bu aralar seyahatlerden, değişik yer ve insanlardan keyif alıyorsunuz.

Aslan Burcu: Tiyatro, sinema, spor faaliyetleri, uzun yürüyüşler bugün sizi mutlu edecek. En azından bitmek bilmeyen enerjinizi akıtabileceksiniz.  İletişim sabah saatlerinde hızlı olacak.

Başak Burcu: Tam da Pazar gününün konusu olarak evinizde, ailenizde vakit geçirmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Eve tıkılsanız ve miskinlenmek isteseniz bile üzerinizde garip bir enerji olabilir.

Terazi Burcu: Bu Pazar iletişim halinde olacak, yakın çevrenizle beraber kısa vadeli ama özgürce planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Akraba veya kardeşlerinizle bazı konuları konuşmak için uygun birgün olacak.

Akrep Burcu:  Bu Pazar sahip olduklarınızla ve daha çok somut konu ve olaylarla ilgileneceksiniz. Paraya dayalı işlerinizdeki sorun ve problemleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu: Bu Pazar oldukça keyifli, hareketli kıpır kıpır bir gün sizleri bekliyor. Gün içinde istediğiniz alanlara yönelmek daha rahat olabilir. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için şanslı etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu: Bu Pazar hem yapacağınız işleriniz, hem de keyifli aktiviteler hepsi gün içinde gözünüzde büyüyebilir. Daha önceden yapılmış planlarınızı uygulamak sizin için önemli olacak.

Kova Burcu: Bugün genel olarak sosyal olacak, arkadaşlarınızla planlar yapacaksınız. Değişik yer ve ortamlarda bulunmak sizi hareketlendirebilir. Yapmanız gereken işlerinizi haftabaşına bırakın.

Balık Burcu:  Bugün, kendinizi kalabalık ortamlarda ortaya koyacaksınız. Enerjinizi bu şekilde değiştirebilir ve hareketlendirebilirsiniz. Yeni insanlar tanımaktan, yeni yerler görmekten çekinmeyin.

Etiketler
pazar BURÇ