Bu Pazar akşam saatlerinde başak burcunda bir dolunay oluşacak. Soyut bazı işlerimizin somut karşılığını görebiliriz. 15 gün önce başlattığımız konuların ve işlerin en güçlü ve etkili haliyle karşımıza geldiğini göreceğiniz. Ne kadar hayal kurduk, şimdi elimizde ne var, temamız bu olacak. Birkaç gün boyunca ilişki hassaslıklarımıza dikkat edelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; araştırmacı, cesur, yenilikçi ve sürekli değişen bir insansınız. Özel hayatınızda ve iş ortamınızda sürekli değişkenlik peşindesiniz, bu da sizi riskli işlere yöneltebilir. Bu sene, ilişkiler hayatınızda önemli olacak. Bir taşınma söz konusu olabilir.
Koç Burcu: Bu dolunayda iş ve hizmet alanlarınızda bir kaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissettiğiniz bu süreçte, günlük dünyevi olaylarla uğraşmak sizi yorabilir.

Boğa Burcu: Bu dolunay, aşk hayatınızda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu hızlı sosyal çevre içinde sevdiğiniz kişiye veya varsa çocuğunuza vakit ayırmak çok kolay olmayabilir.

İkizler Burcu: Bugün oluşan dolunay, sizin ev ve aile alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Kariyerinizin hızlı akttığı bu dönemde sevdiklerinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bu dolunay, yakın çevre, komşu, akraba veya kardeşlerinizle olan olayları hayatınıza taşıyacak. İlginizin daha çok uzak ortamlarda olduğu bu dönem, yakın çevrenize odaklanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu dolunay para alanlarınıza yansıyacak. Elinize bir miktar para geçebilir. Ödemelerinizde dengeyi oturtmanız gerekecek. Sevdiğiniz insanla senin paran, benim param çekişmesinden kaçının.

Başak Burcu: Bugün oluşan dolunay, önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızın detaylarının ön planda olacağı bu dönem, sevdiğiniz insanla bu dolunay anlaşmak zor olabilir.

Terazi Burcu: Bu dolunay, iş alanlarınızda bir olayın iç yüzünü görmenizi sağlayacak. Kadersel etkilere sahip bir kaç gün geçirebilirsiniz. Yine sağlığınıza gereken özeni göstermeniz yerinde olabilir.

Akrep Burcu: Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bir kaç gün boyunca sosyal ortamlarda hassas bir takım oluşumlar içinde yer alabilirsiniz.

Yay Burcu: Kariyer alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, önemli bir işin sonuçlarını karşınıza çıkarabilir. Evinize gerekn özeni göstermeniz gereken bu dönem, iş alanlarınızda dengeyi iyi sağlamalısınız.

Yay Burcu: Bu dolunay, sehayat, eğitim konularınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bazı konuların derinindeki bilgiye ulaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi rahat bırakmayabilir.

Kova Burcu: Bu dolunayda ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir borç, kredi ödemesi, gözden kaçan bir vergi konusu devreye girebilir. Canınızı çok sıkmayın.

Balık Burcu: Bu bir kaç gün boyunca özel hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat edin.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR