HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi, Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Randevular, buluşmalar, sahne sanatları, müzikaller, sergiler, tiyatrolar, galalar ve yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu bir gün.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; spor, atletizm ve fiziksel aktivite gerektiren işlerde şansınız çok yüksek. Güçlü iradeniz yaşamda karşılaşacağınız zorluklar karşısında size her daim yol gösterecek. Sezgilerinizin farkındasınız ama onları kaale almıyorsunuz. Bu sene, yılın 2. yarısında istediğiniz şanslara sahip olacaksınız. Sorumluluklarınızı gözardı etmeyin.

Koç Burcu: Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi parasal konularda yetersiz hissetmemeye çalışın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber hareket edeceksiniz.

Boğa Burcu: Bugün, evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Özel hayatınızda çok çabul demoralize oluyorsunuz. Hem kendinizi, hem karşı tarafı rahatlatmalısınız.

İkizler Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Çalışıyorsanız, iş alanlarınızda duygularınızda tatmin sağlamakta zorlanabilirsiniz. Kolay demoralize olmamaya çalışın.

Yengeç Burcu: Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara sabit yaklaşacaksınız. Eğlence ve aşk hayatınızda bazı tatminsizlikleriniz olabilir.

Aslan Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde birkaç gündür yaşadığınız bir takım zorluklar geride kalmaya başlayacak. Karşı tarafın yerine kendinizi koymadan hareket etmeyin.

Başak Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz ,insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek olacak.  Aile hayatınızda üstlendiğiniz fedakarlıkları bugün bilinçli ve organize bir şekilde halledeceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün  yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için hareket ederken hala bazı güvensizlikleriniz olabilir, artık bunlardan sıyrılın.

Yay Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz artabilir. Bir yandan da elinizde olmayan bazı konular sizi korkutabilir, güvensizliklerinizi insanlara yansıtmamaya çalışın.

Oğlak Burcu: Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Hayatınız için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurmak üzere harekete geçebilirsiniz. Para harcamaları, ortak yapılacak planlar devrede olabilir.

Kova Burcu: Bugün, özel yaşantınız ve ikili ilişkileriniz daha çok öne çıkmaya başlıyor. Sevdiğiniz insanla yapılacak bir seyahat planı bu haftasonunuzu renklendirebilir. İş hayatınızda duyacaklarınız sizi hemen aşağıya çekmesin.

Balık Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz duygularla, iş ortamlarınızda veya evinize yönelik konularda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Başkalarının sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR