HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar ve haftabaşı Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz diğer günlere göre hassas olacağından bu bölge operasyonlarından kaçınmalyız.  Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; uğraşılarınız çok ve motive olduğunuz konularda engel tanımıyorsunuz. İnsanları gereksiz yere eleştirmekten vazgeçmeli, herşeyi kişisel algılamamasınız. Bu davranışlarınıza dikkat edin. Bu sene, maddi konularda istediğiniz şartlara kavuşacaksınız. Hayata mutlulukla bakacağınız bir yıl olacak.

Koç Burcu: İletişiminizin yüksek olacağı bu Pazar yakın çvrenizdeki insanlarla yapacağınız planlar hoşunuza gidecek. Bugün hayatı daha esnek karşıladığınız bir gündesiniz.

Boğa Burcu: İş konularına ve gelecek planlarına fazlasıyla odaklısınız ve bu da kendinize vakit ayırmanız gereken günlerde sorun olabiliyor. Bu Pazar yine para konularına takılı olacaksınız.

İkizler Burcu: Bugün oldukça hareketli, hobilerinizin ve spor aktivitelerinin ön planda olacağı bir Pazar geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak değişik aktiviteler devrede olacak.

Yengeç Burcu: Bazı geçmiş aile konuları kafanızı bugün meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmak için istekli olacaksınız. Toplum içinde bazı değişik planlar gününüzü hareketlendirebilir.

Aslan Burcu: Bu Pazar arkadaşlarınızla yapacağınız bazı planlar sizi harekete geçirecek. Başkaları ile iletişim halinde olmayı seveceksiniz. Değişik yer ve ortamlarda bulunmak ilginizi çekebilir.

Başak Burcu: Bu Pazar toplum önünde ve kalabalık ortamlarda para harcamayı seveceksiniz. İş bağlantılarınız parasal konularda kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Rahat olun.

Terazi Burcu: Daha az tanıdığınız ortamlarda yeni insanlarla tanışmak, kendinizi mutlu ve canlı hissetmenize neden olacak. Öğrenmeyi seviyorsunuz ve bir partnerle hayatın anlamını keşfetmek sizin için önemli.

Akrep Burcu: Bugün duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız. Etrafınızda cereyan eden olayları daha rahat kavrayabilirsiniz. Hayat size ilginç açılımlar sunabilir.

Yay Burcu: Özel hayatınızda partnerinizle ortak hareket etmek ve arkadaşlarınızla planlar yapmak sizin için önemli olacak. Bugün hayatı keyifle ve hareketli karşılayacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz vaktinizi alabilir. Değişik ve farklı metotlarla yapacağınız işler size hem keyif, hem de zaman kazandırabilir.

Kova Burcu: Bugün özellikle seyahatte ve dış ortamlarda hayata aşkla ve mutlulukla bakacaksınız. İletişiminizdeki farklılık ve değişiklik insanların sizi daha farklı görmesine neden olabilir.

Balık Burcu: Bu Pazar daha çok vaktinizi evde geçirecek olsanız bile, eviniz, aileniz için yapmak istediğiniz bir alışveriş devreye girebilir. Maddi konularda idareci davranmanız gereken bir zamandasınız.

Etiketler
pazar mutlu BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR