HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün öğlen saatlerine kadar ay boşlukta olacağından çok önemli işlerimiz yerine bize keyif verecek ve rahatlatacak kişi ve olaylara yoğunlaşabiliriz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek, duygularımızda karışık etkiler devrede olabilir. Yaratıcılığımız artarken, derin hislerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün öğlen saatlerine kadar ay boşlukta olacağından çok önemli işlerimiz yerine bize keyif verecek ve rahatlatacak kişi ve olaylara yoğunlaşabiliriz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek, duygularımızda karışık etkiler devrede olabilir. Yaratıcılığımız artarken, derin hislerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

Koç Burcu: Bugün, özel hayatınıza vaktinizin çoğunu ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde yapılacak keyifli organizasyonlar devrede olabilir. Öğleden sonra sezgileriniz kuvvetli olacak.

Boğa Burcu: Gün içinde yapacaklarınız ve günlük rutin işleriniz  size soluk aldırmayabilir. Öğleden sonra sevdiğinizle planlarınız devreye girebilir. Daha çok onun hayatına göre davranmak durumunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla yaşadığınız bazı sorunları geride bırakmaya çalışın.

Yengeç Burcu: Bugünü gününüzü ev hayatınıza ve aile ortamlarınıza yönelik geçirebilirsiniz. Öğleden sonra aşk hayatınıza odaklanabilir, sevdiklerinizle keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor.

Aslan Burcu: Bugün, iletişim alanlarınız veya yakın çevre konularınız devrede olacak. Birkaç gündür iletişim alanlarınızda yaşadığınız bazı tatsızlıklar geride kalmaya başlayacak ama hala etkisi geçmiş değil.

Başak Burcu: Eviniz, aileniz ve bütçe konuları bugün sizin için önemli olabilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı tatsızlıklar ve sorunları unutmalı ve daha yaratıcı etkilerle gününüze devam etmelisiniz.

Terazi Burcu: Fikir yoğunluklarınız bu sıralar fazla olduğundan, birden fazla iş alanına yayılmış durumdasınız. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek sağlayabilirsiniz. Öğleden sonraysa artık biraz rahatlayacaksınız.

Akrep Burcu: Yapmanız gereken işleriniz dışında bir çok konuyu halledebilirsiniz. Dinlenmek ve gücünüzü toplamak iyi gelecek. Öğleden sonra enerjiniz yerine gelmeye başlıyor.

Yay Burcu: Bugün arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kafanızda bir sürü plan ve proje dolaşıyor, bunları uygulamak için doğru zamanı kolluyorsunuz.  

Oğlak Burcu: Birkaç gündür ev ve aile hayatınızda yaşadığınız bazı sıkıntılar kafanıza fazlasıyla takılıyor. Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, kendinize ve özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda.

Kova Burcu: Bugün daha çok dış ortamlar ve daha farklı yerler içinde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu dönem beyninizi çok zorlamayın, şüphe mekanizması fazla işleyecek. Öğleden sonraysa iş hayatınız hareketlenecek.

Balık Burcu: Bugün, aileniz ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar olabilir. Gün içinde dengenizi sağlamalısınız. Öğleden sonra yaratıcılığınız artarken, başkaları için ilginç planlar devreye girebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR