HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün, yarın ve öbürgün Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Protein alımında aşırıya kaçmamalı, bol sıvı tüketmeli, acı ve bol baharatlı yemeklerden kaçınmalı ve meyve yemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; girişkenliğinizi ve konuşma yeteneğinizi iş ve ticaret hayatınızda kullanmalısınız. Aşk hayatınızda saf bir tarafınız var ve yönlendirilmelere müsaitsiniz. Başarınızda kayıplar yaşamamak için özellikle iş hayatınızda ağzınızı sıkı tutmalısınız. Bu sene, şansınız yüksek olacak. Harekete geçmekten korkmayın.

Koç Burcu: Bugün harekete geçmeniz gereken noktalarda, atak davranmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde eğlenceli ortamlarda bulunmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: Bugün genel olarak evinizle ilgili alanlarda tamamlamanız gerekenler ve bitirmeniz gereken işler üzerine odakalanabilirsiniz. Seyahatle ilgili işleriniz varsa harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu aralar hep olmadık işler sizin başınıza geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Bugün aktif ve duygusal tarafınızı destekleyecek iletişiminizle, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız verimli olacak.

Yengeç Burcu: Bugün maddi konularda özel hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sizi mutsuz edebilir. Özel hayatınızda somut konularda harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün istediğiniz gibi şekillendireceğiniz bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizle beraber hareket edeceğiniz alanlarda verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün hareketli olmakta ve hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal taraflarınız ağır basacak ve geçmişi fazlasıyla anacaksınız. İletişimde bulunacağınız insanlara sırlarınızı açmamaya özen gösterin.

Terazi Burcu: Bugün, sosyal çevreniz aktif olacak ve vaktinizin çoğunu arkadaşlarınızla veya sosyal ortamlarınızda geçirmeyi isteyeceksiniz. Özel hayatınızda duygularınız biraz karışık olabilir.

Akrep Burcu: Bugün, toplumda kendinizi göstermekte zorlanmayacaksınız. Özellikle işinizde beklenmedik yardımlar görebilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.
 
Yay Burcu: Bugün bulunacağınız yabancı ortamlarda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Bu sıralar kendinizi fazla sosyal hissetmemeniz, insanlarla derin temasınızı zorlaştırıyor.
 
Oğlak Burcu: Bugün, ketum, ciddi yanlarınızla hayata bakacak, tutkularınızla hareket edeceksiniz. Ağzınıza gelen herşeyi hemen söylemeye kalkmayın ve biraz sabırlı olmayı deneyin.

Kova Burcu: Bugün, özel hayatınızda duygularınızı dışa vurmanız kolay olacak. Göz önünde olmayı sevdiğinizden, beraber olduğunuz insanla sosyal ortamlar içinde bulunmak isteyeceksiniz.

Balık Burcu: Bugün tamamlamak istediğiniz işler üzerine yoğunlaşabilir, iş ortamınızda kendinizi gösterişli bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Yabancı ortamlar sizi fazlasıyla yorabilir.
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR