HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve haftabaşı Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. İlişkiyi ilerletme, randevular, buluşmalar, sahne sanatları, müzikaller, sergiler, tiyatrolar, galalar ve yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu günlerde olacağız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zihninizi iyi yönlendiriyorsunuz ve mükemmel bir konuşmacısınız. Tanınmak ve popüler olmak ruhunuza iyi geliyor. Hayatınızda ulaştığınız ve bir arada olduğunuz insanlardan fayda görecek, iş hayatınızda başarılı olacaksınız. Bu sene, maneviyatınız yükseliyor. Olaylara farklı açılardan bakacaksınız.

Koç Burcu: Duygusal yönden zenginsiniz. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insana karşı hisleriniz gösterişli ve bir o kadar da ateşli olacak. Partnerinizi fazla kıskanmanız yüzünden aranızda gerilim meydana gelebilir.

Boğa Burcu:  Yapılması gereken işlerinize karşı isteksiz olacaksınız. Kendi ailenizin beklentileri ile sevdiğiniz insanın istekleri arasında gidip gelebilirsiniz. Her iki tarafı memnun etmek bugün kolay olmayacak.

İkizler Burcu: Hayatınızın pek çok alanında, ilgilendiğiniz konulara daha ciddi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Yapmanız gerekenler, yarım kalmış projeleriniz ya da günlük ufak tefek işleriniz üzerine düşmelisiniz.

Yengeç Burcu: Bu birkaç gün boyunca, uzak hayallerinizin değil, somut şeylerin peşinde olacaksınız. Özel hayatınızda, aşık olduğunuz kişi için yapacağınız harcamalarınız artabilir.

Aslan Burcu: Hayat sizin için her zamankinden daha keyif dolu olacak. Daha çok dış mekanlarda bulunabilirsiniz. Kendi hayatınız için duygusal yanınız devredeyken, aile hayatınız için mantığınızı konuşturacaksınız.

Başak Burcu: Bu Pazar, kendinizi ön plana çıkarmak ya da aktif işlerin içine dalmak açısından uygun olmayabilir. Aile alanlarının daha fazla ön plana çıkabileceği zamanlardasınız.

Terazi Burcu: Arkadaş çevrenizle ilişkileriniz gün içinde yoğunlaşabilir. Katılacağınız ortamlarda duruşunuzla çevrenizin enerji kaynağı olma eğilimindesiniz. Para alanlarında motivasyonunuz oldukça düşük.

Akrep Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmek, başkaları tarafından iltifatla karşılanmak isteyeceksiniz. Duygusal olarak kolay demoralize olabilirsiniz. Haftabaşına iyi hazırlık yapmalısınız.

Yay Burcu: Bugün katılacağınız ortamlarda kendinizi doğru ifade etmek o kadar da kolay olmayabilir. Kapalı kutu olmak sizi pek çok alanda koruyor olabilir ama bu dönemde olabildiğince açık ve dürüst olmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Bugün kendi kabuğunuzda olmayı tercih edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla, arkadaşlarınızla çeşitli programlar devrede olabilir. Eğlenceye değil de evinizin ihtiyaçlarına harcama yapmayı tercih edebilirsiniz.

Kova Burcu: Aşk hayatınızda, karşı taraftan güzel şeyler duymaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi halletmeye çalışın.

Balık Burcu: Değişik ve havadar ortamlarda bulunmaktan keyif alabilir ya da grupça yapılan aktivitelerde kendinizi göstermek için programlar yapabilirsiniz. Uzak ortamlarda çabuk hastalanmaya yatkınsınız.

Etiketler
aşk BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR