Haftaya Ay Kova'dayken, değişik insanlarla tanışarak, grupsal işlerimize yoğunlaşarak, sosyal çevremizle beraber hareket ederek giriş yapabiliriz. Salı günü mars başak burcuna geçecek ve enerji olarak daha çalışkan ve iş yapmayı seven bir döneme giriş yapacağız. Sağlığımız, hijyen, diyet gibi konulara ilgimiz artabilir. Perşembe günü, ilişkilerimizde heyecanlı, farklı ve değişik bir gün içinde olacağız. Cumartesi günü oluşan ay tutulması denge sağlamaya çalıştığımız konularda bizi oldukça hassas kılacak. Duygusal olarak biraz sert, kaba ve bencil çıkışlarda bulunabiliriz. Tavır ve hareketlerimize dikkat etmemiz gerekecek. Ayrıca bu tutulma yanıltıcı ve aldatıcı etkileri devreye sokacak. Herkese mutlu, şeker tadında bayramlar diliyorum....
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; şanslı yönünüzle hayatınızda elinize çok fazla fırsat geçecek. Özel hayatınızda dengeleri sağlayamamanız, romantik yapınız sorun yaratabilir. Zor anlarınızda sezgilerinize kulak verin ve sizi yönlendirmesini sağlayın. Bu sene, iş alanlarınızda oldukça etkili planlar devrede olabilir. Şansınız yüksek.
Koç Burcu: Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa net olarak sunabilirsiniz. Hareket etme isteğiniz yüksek olacak ve sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla yapacağınız planlar içinde yer alacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün, yapmanız gereken günlük rutine dair ufak tefek işlerde tamamlanması gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda şansınız gayet yüksek gözüküyor.

İkizler Burcu: Eğlenceli ortamlarda kendinizden ve yaşadıklarınızdan konuşmayı isteyeceksiniz. Oldukça keyifli ve farklı bir gün geçirebilir, değişik yerler görme arzunuzla hareket edebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün ev hayatınızda, sevdikleriniz ve paylaşım içinde olduklarınızla iletişiminiz artabilir. Ailenizin geleceği için planlar yapabilir, kendi kişisel deneyimlerinizden faydalanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, yakın çevrenizdekilerle, akraba ya da varsa kardeşlerinizle iletişiminiz güçlü ve tek taraflı akabilir. Bir araya geldiğiniz insanları dinlemekten ziyade, anlatmaya meyilli olacaksınız.

Başak Burcu: Bugün, maddi konularda veya alışverişlerde kafanız ticari olarak iyi işleyecek. Yapacağınız satışlardan iyi para kazanabilirsiniz. Detay ve ayrıntı isteyen işler, bugün vaktinizin çoğunu alacak.

Terazi Burcu: Bugün kendi hayatınızda insanlarla bir arada olmak isteyecek, paylaşımlarınızı artıracaksınız. Başkalarını dinlemezseniz, önemli ipuçlarını gözden kaçırabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda keyfiniz yerinde olacak.

Akrep Burcu: Bugün, yaratıcılığınız ve çözüme yönelik hareketlerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Harekete geçmekten ziyade, işlerinizin planlama, programlama yönüyle ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün, geleceğinize yönelik atılımlarda ve girişimlerde bulunacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınız paylaştıkça daha güzel olacak. Yakın çevrenizle iletişiminiz artıyor.

Oğlak Burcu: Bugün, toplumsal konularda işleriniz tam da planladığınız gibi ilerleyecek. Mesleğinize dair sizi motive edecek gelişmelere hazırlıklı olun. Kalabalık ortamlarda, düşüncelerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün değişik ve farklı insanların yanında, seyahatlerde veya kurs, seminer gibi ortamlarda konuşmalarınız ve düşünce tarzınızla kolaylıkla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Balık Burcu: Bugün itibariyle geçmişinizde kaldığına inandığınız konular gündeminizde yer almaya başlayabilir. Ortaklaşa yapılacak işlerde kendinizi göstermek için bu haftayı bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR