Bugün öğlene doğru Ay burç değiştirecek ve Akrep burcuna geçecek. Sabah saatlerinde daha rahat ve tembel etkiler söz konusuyken, öğleden sonra sorumluluklarımız ve yapmanız gerekenler devrede olacak. İşlerimizi düşündükten, planladıktan ve yaptıktan sonra derin bir oh çekebiliriz.


BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; sosyal bir insan olduğunuzdan gezmek ve görmek tam size göre. Çok yönlü kişiliğiniz ve aktif zekanızla iş hayatınızda çabuk yükselebilirsiniz yalnız özgürlük ve değişiklik arzunuzu kontrol etmeniz gerekecek. Özel hayatınızda çabuk etkileniyorsunuz fakat aldanmak hoşunuza gitmiyor. Bu sene, duygusal konularda önemli kararlarınız devrede olabilir.
Koç Burcu: Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanın baş etmesi gereken değişimlerde onun yanında olacaksınız. İlişkide olduğunuz kişiye destek vermek sizi de güçlü hissettirecektir.

Boğa Burcu: Sevdiğiniz kişiyle, ilişkinize dair yapacağınız ciddi konuşmalar, ilişkideki anlamları derinleştirecek. Bu konuşmalar beraberinde, partnerinizle biribirinize yüklediğiniz sorumluluklarda artış gözlenebilir.

İkizler Burcu: Hem iş hayatınızda, hem de ev yaşantınızda ilgilenmeniz gereken konular için, ailenizdeki kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Beslenmenize ve sağlığınıza daha fazla özen göstermeye çalışın.

Yengeç Burcu: Yaratıcılığa dayalı işlerde kendinizi özgür bırakmalısınız, o zaman daha yaratıcı olabilirsiniz. İletişime dayalı konularda ciddi konuşmalar devreye girebilir. İlişki konuşmaları öne çıkabilir.Aslan Burcu: Ev yaşantınızı ilgilendiren maddi konuları gündeme getirmeniz gerekebilir. Aile üyeleri ile detaylıca konuşmanız gereken parasal konuları ertelememeye çalışın. Bu alanda bir işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Başak Burcu: Kafanızın karıştığı ve günlük uğraşlardan yorulduğunuz zamanlar olabilir. Bu zamanlarda, yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda, partnerinizle maddi konuları daha sık konuşmaya başlayabilirsiniz. Zihninizde şekillenen, bazı planların bu birkaç gün içerisinde aşama kaydettiğini göreceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün, hayatınız adına göreceğiniz yardımlarda ve ihtiyaç duyabileceğiniz desteklerde artış olabilir. Kalabalık ortamlarda kuracağınız güzel ilişkiler sizin için önemli olabilir.

Yay Burcu: Yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirmek sizin için doğru bir hareket olacak. Kafanızdaki planları kurgulamalı, atmanız gereken adımları olabildiğince netleştirmelisiniz.

Oğlak Burcu: Etrafınızdaki kişilerle paylaşımlarınızı arttırmaktan korkmayın. Başkalarından destek almak ya da ortak paylaşımlarda bulunmak iyi gelebilir. Bu pazar, sorumluluklarınızın keyfinizi azaltmasına izin vermeyin.

Kova Burcu: İş hayatınızda konuşuluyorsunuz ,bir sürü alternatifiniz var. Bunların arasından seçim yaparken dikkatli karar vermeli ve işinize en yarayacak olanı seçmelisiniz. Kalabalık yerlerde bulunmaya hazır olun.

Balık Burcu: Bir seyahatiniz ya da iş bağlantınız varsa ortaklaşa çalışmalar devreye girebilir. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla birlikte sosyalleşebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR