HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar sabah saatlerinde önemli işlerle uğraşmak istemeyebiliriz. Öğleden sonra ay burç değiştirecek ve kova burcuna geçecek. Yeni insanlar tanıma, gruplarla bir arada vakit geçirme, değişik ortamlarda bulunma isteğimiz artabilir. Duygusal olarak zorlansak bile altından kalkmasını bileceğiz. Sinirli ve gergin tavırlardan uzak duralım.

BUGÜN DOĞANLAR


Bugün doğduysanız;  istediklerinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Konuşma ve anlaşma yeteneğiniz çok fazla ve bu alanda iş yaparsanız başarılı olursunuz. Çekiciliğinizle karşı taraf üzerinde etkiniz çok yüksek. Popüler bir insansınız. Bu sene, iş alanlarınızda çok önemli fırsatlar sizi bekliyor. Şansınızı iyi kullanın.

Koç Burcu: Arkadaşlarınızla ilişkileriniz öğleden sonra devrede olmaya başlayacak. Onlarla yapacağınız planlarda para harcamalarınıza dikkat edin zira tüm hesabı siz üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu: Öğleden sonra  oldukça yüksek enerjili ve hareketli olacağınızdan, size ayak uyduracak olan insanlarla program yapmaya çalışın. Dış ortamlarda, eğlence arayışınız yüksek olabilir.

İkizler Burcu: Sosyal alanınızdaki fırsatları, istediğiniz yöne çekmesini bilecek, üzerinizdeki baskıları azaltacaksınız. Eviniz için yapılacak ortaklaşa para planları veya harcamalar öne çıkabilir.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda partnerinizle iletişiminiz sizi mutlu edebilir. Gününüzü geçirirken yalnız kalmamaya ve kalabalık ortamlarda bulunmaya özen göstereceksiniz.

Aslan Burcu: Partnerinizle ortak yapacağınız alışverişler, gezintiler devrede olacak. Çenenizi tutamamanız zaman zaman ilişkinizde sinirli çıkışlara sebep olabilir. Herşeyi hep siz planlayamazsınız.

Başak Burcu: Gününüzün bir kısmını özel hayatınıza ve çocuğunuzun konularına harcarken, diğer yarısında başkalarına hizmet etmek öne çıkabilir. Bu Pazar sevdiklerinize hizmet ederken zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu: Aşk ve eğlence konuları hayatınızın merkezine yerleşecek. Eğlenceli yer ve ortamlarda parasal harcamalar canınızı sıksa bile, kendinizi bir çok konuda mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün, ilgi alanınızı ailenize ve yuvanıza kaydıracaksınız. Üzerinizde garip huzursuzluk olabilir, her zaman yaptığınız günlük işlerden ve alışkanlıklarınızdan keyif alamayabilirsiniz.

Yay Burcu: Öğleden sonra  somut konular yerini, yüzeysel ilişkilere ve hızlı iletişime bırakabilir. Çevrenizin yaşadıkları sizi çok etkiliyor ve onlara hemen yardımcı olmak istiyorsunuz.

Oğlak Burcu: Öğleden sonra maddi konular ve sahip olduklarınız ön plana geçmeye başlıyor. İş hayatınızdaki sıkıntıları aklınıza getirmemya çalışın yoksa bulunacağınız çevrelerde anın tadını çıkaramazsınız.

Kova Burcu:  Bugün, sabah saatlerinizdeki huzursuzluk yerini öğleden sonra, güzel ortamlara bırakacak. Yine de gün içinde önemli kararlar almamakta fayda var. Kendinizi geliştirdiğiniz bir dönemdesiniz.

Balık Burcu:  Bu birkaç gündür oldukça  aktif ve hareketli olan gününüz, bugün öğleden sonra yerini sakinliğe ve kafa dinlemeye bırakacak. Yaptıklarınızı gözden geçirmek, düşünmek ve plan yapmak için uygun bir gün.

Etiketler
pazar Hayat
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR