HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Pazar günü, Ay Terazi burcunda dolaşıyor. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Denge unsuru Terazilerin hayatında önemli olduğundan vücuda  giren gıdalarla, vücuttan çıkan gıdaların dengede olması gerekir.  Özellikle öğleden sonraları bol su tüketmek faydalı olacak. Kalça, mesane, böbrek ameliyatlarından acil olmadıkça kaçınmalıyız. İkili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve bitirmek için uygun günler. Tiyatro, konser, opera etkinlikleri hoş olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; aldığınız sorumlulukları yerine getirmeyi seviyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizdekileri büyük bir titizlikle seçiyorsunuz. Özel hayatınızda fevri ve dengesiz davranışlarınız olabilir. Bu sene, kariyer hayatınızda önemli şanşlara sahip olacaksınız.

Koç Burcu: Sadece özel hayatınızda değil, her tür iş ilişkinizde de kendi isteklerinizi geri planda tutmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda oldukça hareketli ve bir o kadar sizi memnun eden etkiler altında olacaksınız.

Boğa Burcu: Keyfi yüksek bir kaç günün ardından, kafanız yapılması gerekenlere takılı olabilir. İşinize olan düşkünlüğünüz bu dönem artarken, iş alanlarınızda kararsızlıklarınıza dikkat edin.

İkizler Burcu: Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek, onun istediklerini gerçekleştirmek önemli olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana duygusal yaklaşımlarınız yumuşak ve anlayışlı olabilir.

Yengeç Burcu: Dengeli ve ölçülü davranışlarınızla sevdiklerinizle bir arada olmak sizi mutlu edebilir. Kalabalık ortamlara bugün tahammül edemeyebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün iletişim halinde olacaklarınızla konuşmalarınızı hızlandırabilir ve planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içinde hızlı değişebilir.

Başak Burcu: Maddi konularda her ne kadar endişeli bir yapınız olsa bile, para kazancınızdaki artış, bugün rahat hareket etmenize neden olabilir. Kalabalık ortamlarda harcamalardan uzak durmaya çalışın.

Terazi Burcu: Gün içinde gezebilir, alışveriş yapabilir, daha çok kafanıza göre hareket edebilirsiniz. Alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir. Bu aralar canınız önemli işlerle meşgul olmak istemeyebilir.

Akrep Burcu: Davranışlarınızda bazı şeyleri yeniden düzenlemeniz ve tepkilerinizi biraz aşağıya çekmeniz gerekebilir. Geçmiş konu ve olayları deşmeyi, konuşmayı ve paylaşmayı seveceksiniz.

Yay Burcu: Eğlenceli yer ve ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız planlarınız için sizi harekete geçirebilir. Kendinizi çok yormadan adım adım ilerleyin.

Oğlak Burcu: Kalabalık yer ve ortamlarda bulunmak sizi mutlu edecek. Toplum içinde oluşan bir kavga veya sürtüşmeyi, dengeli yapınızla siz çözebilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün uzak diyarlarda veya tatilinizde kendinizi oldukça mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Düşünceleriniz kolay değişecek. Maddi konularda güzel gelişmeler sizi tatmin edebilir.

Balık Burcu: Kafanızda yaptığınız planların tıkır tıkır işleyeceği bir dönem içindesiniz yalnız duygusal bir insan olarak olaylara biraz daha mantıkla yaklaşmalısınız.

Etiketler
pazar BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR