HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Kalp ve nabız etkilendiğinden bu iki gün ameliyat olmamalıyız. İlişkiyi ilerletme, randevular, buluşmalar, sahne sanatları, müzikaller, sergiler, tiyatrolar, galalar ve yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu günlerde olacağız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; yapacağınız işler sanat ve insanlarla ilgili işler olmalıdır. Çünkü siz insanlara fazla değer veren bir insansınız. İş hayatınızda kurulacak değerli dostluklarınız sayesinde, önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Bu sene, maddi konularda şansınız yüksek olacak. Önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.

Koç Burcu: Partnerinizle vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Sanata ve artistik oluşumlara dayalı işlerinizde rahat tavırlarınızla başarı sizin olacak. Hayatınıza yön verirken bir çok alandan faydalanacaksınız.

Boğa Burcu: Çevrenizin içinde olduğu şartların sizin hayatınızda da işinize yaradığını göreceksiniz. Bir çok güzel gelişmeler içindesiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar, bir çok konuda sizi destekliyor.

İkizler Burcu: Bugün, gezmek, dolaşmak, yakın çevrenizle hayatı paylaşmak ve sıkı bir iletişim içine girmek sizi rahatlatacak. Geleceğinize yatırım yaptığınız işlerinizi bugün devreye sokabilirsiniz.

Yengeç Burcu: İletişimdeki yakın akrabalarınızla konuşmalarınız hızlanabilir. Aile hayatınızda huzurunuz ve keyfiniz yerinde olurken, iş alanlarınızdaki değişimlerle iyi başedeceksiniz.

Aslan Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlar sizin yaşam enerjinizden besleniyor. Bugün değişik kültürlere, insanlara ilginiz fazla olabilir, verdiğiniz kadarını, insanlardan almaya çalışın.

Başak Burcu: Geri planda durulacak, yazma, çizme işlerinin ön plana çıkacağı bugün, kendi sosyal çevrenizdeki insalar size yeni fikirlerle gelebilirler. Onların fikirlerine sırtınızı dönmeyin.

Terazi Burcu: Çevrenize fikirlerini sorarken, kendi düşüncelerinizi göz ardı etmemeye özen gösterin. Bugünlerde kendinizi güzelleştirmek için yola çıkabilirsiniz.

Akrep Burcu: Fikirlerinizi iyi organize ederseniz, bugünü bir çok açıdan oldukça verimli kılabilirsiniz. İş hayatınızda göstereceğiniz performans yüksek çalışacak. Yalnız çalışacağınız işlerde iyi olacaksınız.

Yay Burcu: İşinize bağlı olarak seyahatleriniz, görüşme ve konuşmalarınız artabilir. Aşk hayatınızdan güzel destekler alıyorsunuz ama kafanız bazı konularda hala karışık.

Oğlak Burcu: Bugün, ortaklaşa harcamalar ve giderler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Ailenizden aldığınız güzel destek ve yardımlarla, önünüzü rahat görecek, korkularınızı geride bırakacaksınız.

Kova Burcu: Özel hayatınızda bir yandan romantik güzel etkiler yaşarken, diğer yandan da çabuk parlamaya meyillisiniz. İş görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı bugün yapmaya özen gösterin.

Balık Burcu: Maddi konularda kendinizi gayet iyi hissedeceğiniz bugün, iş alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Kafanızdaki planları hayata geçirmek için onay beklemekten vazgeçin.BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR