HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün güneş başak burcuna geçecek. Kimliğimizde 1 ay boyunca titiz, çekingen ve eleştirel yönleri ortaya çıkarabilir. Daha somut adımlar atmak, işimizde fazla riske girmemek isteyebiliriz. Toprak grupları (Başaklar, Oğlaklar, Boğalar) kimliklerini güçlendirecekleri güzel bir dönem içinde olacaklar.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sevincinizi göstermekte ve duygularınızı ortaya koymakta zorlanıyorsunuz. Şanslı ortamlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekiyor, bu yüzden arkadaşlıklarınızda ve ilişkilerinizde zengin ve varlıklı insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Bu sene, ani ve farklı duygular, konu ve olaylar gündeminizde. İlginç fırsatlar yakalayacaksınız.

Koç Burcu: Konularınızı iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor.

Boğa Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak.

İkizler Burcu: Bugün, itibariyle ev ve aile hayatınız öne çıkmaya başlayacak. Yine eski ailevi konular gündeminizde olacak ve olaylara pratik ve somut yaklaşarak çözümler üretmek derdinde olacaksınız.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi yakın çevre alanlarınıza ve aktivitelerine kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlı akacak, satış, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık ve teknik işleriniz varsa öne çıkmaya başlayabilir.

Aslan Burcu: Kişiliğinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir.

Başak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olacak ve kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız.

Terazi Burcu: Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı.

Akrep Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalar kendinizi göstereceğiniz alanlar.

Yay Burcu: Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacaklar.

Oğlak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Seyahatler sizi heyecanlandıracak.  

Kova Burcu: Eşinizin veya partnerinizin parası, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız öne çıkmaya başlıyor. Ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu: Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Taşınma işleriniz devreye girebilir.BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR